آژمان دیزاین

صفحه روی کابینت ضد آب

صفحه روی کابینت ضد آب ، بهترین صفحه کابینت ضد آب کورین و کوارتز

صفحه روی کابینت ضد آب ، مهم ترین مشخصه های یک صفحه کابینت ضد آب و آنتی باکتریال بودن آن است. صفحه روی کابینت ضد آب باید از متریالی ساخته شده باشد که اجازه نفوذ آب به درون خود را ندهد. آنتی باکتریال یعنی بهداشتی و ضد باکتری و قارچ باشد. اگر صفحه روی کابینت آنتی باکتریال نباشد پس از مدتی محل تجمع انواع آلودگی ها خواهد شد که تمیز کردن آن به سختی امکان پذیر است. حال سوال پیش می آید که صفحه روی کابینت ضد آب باید از چه جنسی باشد که در برابر نفوذ آب و انواع آلودگی ها مقاوم باشد و تغییر شکل ندهد.

بهترین صفحه کابینت ضد آب چیست؟

انواع صفحه کابینت وجود دارند مثل ام دی اف، سنگ طبیعی، چوب و … که هیچ کدام از آنها صددرصد ضد آب نیستند. ام دی اف و چوب مقاومت بسیار کمی در برابر آب دارند و پس از نفوذ آب باد کرده و تغییر شکل می دهند. از طرف دیگر درز بین ورقه ها در ام دی اف پس از نصب پر نمی شود و همین درزها می توانند موجب آلودگی و نفوذ میکروب شوند. صفحه کابینت طرح سنگ که با سنگ طبیعی ساخته می شود مقاومت بیشتری در برابر آب دارد. اما سنگ طبیعی بسیار گران است و وزن سنگینی دارد. پس صفحه تاپس ضد آب باید از چه جنسی باشد؟

بهترین صفحه کابینت ضد آب از متریال های جدیدی ساخته شده است که در گروه سنگ های مصنوعی قرار دارند. مهم ترین و کاربردی ترین سنگ های مصنوعی سنگ کورین و سنگ کوارتز هستند.

ضرورت استفاده از صفحه تاپس ضد آب

آشپزخانه مکانی است که بیشتر از هر جای دیگری با آب و مواد غذایی و انواع دود و بخار سر و کار دارد.. لذا بسیار مهم است که کانترتاپ یا صفحه روی کابینت در برابر نفوذ آب و انواع باکتری بسیار مقاوم باشد.

مصرف آب و مواد غذایی در رستوران ها و کافی شاپ ها چند برابر خانه است. بنابراین ضرورت وجود یک صفحه روی کابینت ضد آب در چنین مکان هایی دوچندان می شود. اگر صاحب یک رستوران یا کافی شاپ هستید قطعا می دانید هیچ چیز حیاتی تر از یک محیط تمیز و بهداشتی با متریال های مقاوم با طول عمر بالا نیست.

شاید مفید باشد
جدیدترین کانترهای آشپزخانه شیک و امروزی که مقاوم و ضد آب هستند

آزمایشگاه ها و مراکز بهداشتی نیز که روزانه با انواع نمونه ویروس و میکروب ها سر و کار دارند. بنابراین اهمیت وجود یک میز کار بهداشتی و سخت و مقاوم در چنین مراکزی اجتناب ناپذیر است.

صفحه روی کابینت ضد آب

چرا کورین و کوارتز ضد آب هستند؟

سنگ های مصنوعی چون کورین و کوارتز توسط مواد معدنی طبیعی و در کارخانجات طبق فرآیندهایی تولید می شوند و به شکل ورقه هایی با ابعاد استاندارد عرضه می شوند. این سنگ ها بسیار سخت و مقاوم هستند. فرآیند تولید کورین و کوارتز به گونه ای است که نفوذ آب و آلودگی در آنها تقریبا صفر است.

دلیل دیگر ضد آب بودن کورین و کوارتز این است که کاملا یکپارچه و بدون درز در می آیند. گاهی همین درز ها و فاصله ها باعث تجمع آلودگی ها می شوند. اما سطح سنگ های کورین و کوارتز کاملا صاف و یک دست و بدون هیچ گونه درز و خلل و فرجی می باشد. بنابراین اگر به دنبال صفحه روی کابینت ضد آب واقعی هستید کورین و کوارتز بهترین گزینه های پیش روی شما هستند. کورین و کوارتز کاربردی ترین متریال برای صفحه کابینت، جزیره یا اپن هستند.

صفحه کابینت ضد آب کورین و کوارتز یکپارچه با سینک

صفحه کابینت یکپارچه با سینک جدیدترین نوع صفحه کابینت است که کاملا یکپارچه و یک دست با سینک ظرفشویی ساخته می شود. صفحه روی کابینت ضد آب همراه با سینک کورین یا کوارتز جدیدترین مدل صفحه کابینت است که بسیار شیک و لوکس از کار در می آید. خواص سنگ های مصنوعی کورین یا کوارتز در سینک ظرفشویی تمام نیازهای شما را از یک آشپزخانه کاربردی و زیبا برطرف خواهد کرد.

قیمت صفحه کابینت ضد آب

قیمت صفحه کابینت ضد آب با سنگ کورین یا کوارتز از سنگ طبیعی ارزان تر است. اما از گرانیت یا ام دی اف گران تر است چون مزایای بسیار بیشتری دارد.

صفحه روی کابینت ضد آب

شرکت آژمان دیزاین نمایندگی فروش انواع برندهای ایرانی و خارجی کورین و کوارتز در ایران، در زمینه مشاوره، فروش و نصب صفحه تاپس ضد آب کورین و کوارتز فعالیت می نماید. جهت مشاوره یا اطلاع از قیمت صفحه کابینت ضد آب کورین و کوارتز با دفتر شرکت آژمان دیزاین تماس بگیرید.

شاید مفید باشد
انواع سنگ روی کابینت آشپزخانه و بررسی مزایا و معایب همه آنها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − سه =

برندهای خارجی سنگ کورین

برندهای ایرانی سنگ کورین

برندهای خارجی سنگ کوارتز

برندهای ایرانی سنگ کوارتز

برندهای دیگر

آخرین پروژه‌ها

آخرین مطالب وبلاگ

×