آژمان دیزاین

سمپل های کورین لوته (استارون)

کورین شرکت سامسونگ ابتدا با نام تجاری استارون و سپس با نام تجاری لوته در بازار بین المللی عرضه شده است. کورین لوته بیش از 100 رنگ و طرح دارد و می تواند هر ایده طراحی را شکوفا سازد. طرح های مواج و طبیعی مجموعه سمپل های کورین لوته چشم هر بیننده ای را خیره می کند.

ویژگی های مثبت کورین لوته این است که کاملا قابل انعطاف است. و آن را می توان در هر طرح و ایده ای اعم از صاف یا منحنی به کار برد. سنگ کورین لوته کاملا غیر متخلخل است و پس از نصب بدون درز در می آید. سنگ کورین لوته کاملا بهداشتی و ضد قارچ و میکروب است و در مکان های بهداشتی مثل حمام، بیمارستان و آزمایشگاه می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

در سمپل های سنگ مصنوعی کورین لوته الگوهایی ظریف را مشاهده می کنید که در شفافیت چون الماس و در درخشندگی چون فلزات هستند. همچنین این مجموعه سمپل های کورین لوته دارای رنگ های پرطرفداری هستند که در طراحی مدرن کاربرد زیادی دارند.

در صورت تمایل کد طرح مورد نظر خود را یادداشت نمونه و سفارش دهید. با نگه داشتن نشانگر موس روی هر سمپل کد آن نمایش داده می شود.

سری Supreme

این مجموعه شامل طرح هایی با رگه های زیبا و روان است که سنگ مرمر را تداعی می کند. سمپل های این سری کاملا جدید هستند و اخیرا به مجموعه سمپل های سنگ لوته اضافه شده اند.

سری Solid

این سری از رنگ های ساده و بدون الگو و طرح می باشد. که ظاهری یک دست و تمیز دارند و مناسب دکوراسیون های مدرن هستند.

سری Sanded

سمپل های سنگ کورین لوته در این مجموعه شامل دانه های متراکم و ریز هستند که ظاهری ظریف و پیچیده دارند.

سری Aspen

سنگ کورین در این سری دارای ظاهری منحصر به فرد با دانه های ریز و درشت می باشد که بیشتر تداعی کننده سنگ گرانیت است.

سری Pebble

ذرات درشت و شفاف در سمپل های کورین لوته در این سری با ایجاد عمق بصری، الگوهایی شبیه به سنگ طبیعی را ایجاد می کنند.

سری Quarry

مشخصه جالب سمپل های این سری ذرات درشت با رنگ های متنوع است که الگوهایی خاص و خیره کننده شبیه به موزاییک ایجاد می کنند.

سری Tempset

در این مجموعه طرح ها شفافیت و انعکاس نور را شاهد هستیم.

سری Evermoin

این طرح ها را می توان در هر مکانی اعمال کرد. چون هم ظاهری زیبا دارند و هم شفافیت و درخشندگی خود را همیشه حفظ خواهند کرد.

×