آژمان دیزاین

جدیدترین صفحه کابینت

جدیدترین صفحه کابینت با سنگ کورین یا سنگ کوارتز

جدیدترین صفحه کابینت در سال های اخیر، از سنگ های مصنوعی نظیر کورین و کوارتز ساخته می شوند. سنگ کورین از ترکیب سنگ های معدنی و پلیمر اکریلیک می باشد که در کارخانه ها به شکل قالب هایی تولید می شود. سنگ کوارتز از بیش از 90 درصد سیلیس و رنگدانه ها ساخته شده است که توسط فرآیند خاصی به شکل سنگ های قالبی تولید و عرضه می شود. به این سنگ های مصنوعی سنگ مهندسی شده نیز گفته می شود. سنگ کوارتز بعد از الماس سخت ترین ماده معدنی دنیا شناخته شده است. اگر دغدغه امروز شما انتخاب جدیدترین و مرغوب ترین صفحه روی کابینت آشپزخانه است، این مطلب را تا انتها دنبال کنید. شاید به شما در انتخاب جدیدترین صفحه کابینت کمک کند.

جدیدترین صفحه روی کابینت باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

قطعا بانوان خانه دار بهتر می دانند که صفحه کابینت باید چه خصوصیاتی داشته باشد. به هر صورت بد نیست اینجا اشاره ای به آن ها داشته باشیم.

ضد آب باشد

مسلما صفحه کابینت که از آن به عنوان میز کار خانم ها نیز یاد می شود قرار است خیلی زیاد با آب سر و کار داشته باشد. لذا اگر این صفحه در تماس با آب آسیب ببیند مرغوبیتی نخواهد داشت. اولین خصوصیت مهم یک صفحه روی کابینت ضد آب بودن آن است.

ضد باکتری باشد

اصولا آشپزخانه مکانی در خانه است که بیشترین سر و کار را با آلودگی های میکروبی و قارچی دارد. به دلیل مواد غذایی و بخار آب و غذا که هر روز در آن وجود دارند. بنابراین طبیعی است اگر آلوده ترین مکان منزل باشد. صفحه کابینت که بیشترین تماس را با آلودگی ها دارد باید حتما بهداشتی و آنتی باکتریال باشد.

ضد حرارت باشد

شعله گاز یا قابلمه داغ یا ماهی تابه ای که تازه از روی گاز برداشته شده مواردی هستند که هر روز در آشپزخانه دیده می شوند. و جایی ندارد جز کانترتاپ آشپزخانه! هر چقدر هم که مراقب باشید لازم است صفحه کابینت شما مقاومت بالایی در برابر حرارت داشته باشد. جدیدترین صفحه های کابینت همواره ضد حرارت هستند.

نگه داری و تمیز کردن آن آسان باشد

صفحه کابینت جایی است که روی آن غذا درست می شود. قهوه و چای دم می شود. مواد غذایی خرد یا شسته می شوند. پس هر روز باید تمیز شود. ضد لکه باشد و به راحتی با یک دستمال مرطوب پاک شود. چنین ویژگی در جدیدترین صفحه کابینت باید وجود داشته باشد.

شاید مفید باشد
صفحه کابینت ممبران چه رنگ و چه جنسی باشد؟ کابینت ممبران صفحه سفید یا کابینت ممبران صفحه مشکی

جدیدترین صفحه کابینت

صفحه کابینت ام دی اف چه مشکلی داشت؟

پس از سنگ طبیعی، متریالی به نام ام دی اف ساخته شد که یک جور چوب مصنوعی بود. استفاده از ام دی اف در صنعت کابینت سازی خیلی زود گسترده شد چون خیلی ارزن تر و سبک تر از سنگ طبیعی بود. انواع ورق های ام دی اف به عنوان صفحه روی کابینت نیز استفاده می شدند. هنوز هم ام دی اف یک گزینه مهم برای صفحه کابینت محسوب می شود. اما جدیدترین صفحه کابینت نیست چون چند ایراد بزرگ دارد.

صفحه کابینت ام دی اف ضد آب نیست و در تماس با آب به مرور زمان شکل خود را از دست می دهد.

صفحه کابینت ام دی اف مقاومت زیادی در برابر آلودگی ها ندارد و اگر خوب نگه داری نشود به مرور محل تجمع میکروب ها و قارچ های مختلف خواهد شد.

صفحه کابینت ام دی اف در برابر حرارت و گرما مقاومت کمی دارد. و در تماس با قابلمه داغ پوست می اندازد یا لکه می اندازد.

بعضی لکه های سخت روی صفحه کابینت ام دی اف به راحتی پاک نمی شوند. بنابراین نگه داری از آن کمی مشکل و پر دردسر است.

به خاطر همین مشکلات است که در سال های اخیر دیگر از متریال ام دی اف در ساختن جدیدترین صفحه روی کابینت استفاده نمی کنند.

مزایای سنگ کورین و کوارتز برای صفحه کابینت

سنگ های مهندسی شده مثل کورین و کوارتز جدیدترین متریال برای صفحه کابینت هستند. امروزه جدیدترین صفحه های کابینت از سنگ کورین و کوارتز ساخته می شوند. این سنگ ها از سنگ طبیعی سبک تر و ارزان تر هستند. همچنین کاملا ضد آب، ضد باکتری و قارچ و ضد حرارت هستند. سنگ های مصنوعی مخصوصا سنگ کوارتز بسیار سخت و مقاوم و محکم بوده و ضد ضربه و خط و خش می باشند.

سطح سنگ های کورین و کوارتز کاملا صاف و یکپارچه و بدون درز هستند. و رنگ و طرح های متنوعی شبیه به سنگ طبیعی دارند. به خاطر همین مزایا است که اخیر از سنگ های کورین و کوارتز در ساختن جدیدترین صفحه کابینت استفاده می شود.

اگر می خواهید در مورد سنگ های کورین و کوارتز مطالب بیشتری بدانید مقالات همه چیز در مورد کورین و همه چیز در مورد کوارتز را مطالعه نمایید.

شاید مفید باشد
5 ایده رویایی برای طرح صفحه کابینت

چند عکس از جدیدترین صفحه کابینت با سنگ کورین

جدیدترین صفحه روی کابینت

جدیدترین صفحه کابینت با سنگ کورین ظاهری زیبا و مدرن به آشپزخانه شما می دهد. رنگ های روشن آن آشپزخانه را دلباز می کند. طرح های سنگ کورین یا دانه ریز هستند یا دانه درشت. وجود دانه ها به علت رنگ دانه هایی است که هنگام تولید سنگ در مواد ترکیبی آن به منظور ایجاد طرح های مختلف به کار رفته است. انواع این طرح ها را می توانید در کاتالوگ رنگ کورین سامسونگ مشاهده نمایید.

جدیدترین صفحه های کابینت

شما می توانید بسته به سلیقه خود جدیدترین صفحه روی کابینت را به رنگ ساده، یا طرح های متنوع سفارش دهید. این طرح ها یا به شکل دانه های ریز و درشت متراکم هستند یا به صورت رگه هایی از رنگ های مختلف که در زمینه سنگ دیده می شوند. کاتالوگ رنگ کورین هانکس شامل طرح های متنوعی برای جدیدترین صفحه کابینت است.

جدیدترین مدل صفحه کابینت

جدیدترین صفحه های کابینت از جنس کورین فقط برای صفحه کابینت نیستند. بلکه از آنها می توان به عنوان صفحه روی جزیره یا اپن هم استفاده کرد. کاتالوگ رنگ کورین اورانوس و انواع برندهای داخلی و خارجی دیگر شامل انواع طرح های متنوعی است که می توانید از آنها در تمامی قسمت های آشپزخانه استفاده کنید.

چند عکس از جدیدترین مدل صفحه کابینت با سنگ کوارتز

جدیدترین صفحه کابینت

طرح های جدید و خلاقانه برای اپن و جزیره آشپزخانه تنها با سنگ های مهندسی کوارتز و کورین قابل اجرا است. در این تصویر نمونه ای از طراحی آشپزخانه مدرن با سنگ کوارتز را مشاهده می کنید. سنگ کوارتز رنگ ها و طرح های بسیار متنوعی دارد. کاتالوگ رنگ های کوارتز آذرین پارس را از دست ندهید.

تنوع طرح و رنگ در سمپل های سنگ کوارتز کار را برای طراحی آشپزخانه های مدرن و کلاسیک راحت تر کرده است. چند نمونه از این طرح ها را می توانید در کاتالوگ رنگ کوارتز سایلستون  یا سایر برندها ببینید.

جدیدترین صفحه کابینت

رنگ مشکی برای جدیدترین صفحه کابینت در سال های اخیر طرفداران بیشماری پیدا کرده است. کاتالوگ رنگ کوارتز توتم به عنوان یک برند ایرانی شامل رنگ های جذابی است که در همه سبک های دکوراسیون آشپزخانه می توانید از آنها استفاده کنید.

شاید مفید باشد
انواع صفحه کابینت مشکی مات و براق، ساده و رگه دار با عکس‌های واقعی!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

برندهای خارجی سنگ کورین

برندهای ایرانی سنگ کورین

برندهای خارجی سنگ کوارتز

برندهای ایرانی سنگ کوارتز

برندهای دیگر

آخرین پروژه‌ها

آخرین مطالب وبلاگ

×