آژمان دیزاین

سمپل های کورین هانکس

سنگ کورین هانکس محصول شرکت هانوا در کره جنوبی است. سنگ کورین هانکس که در ایران با نام هنکس نیز شناخته می شود دارای بیشترین تنوع در طرح و رنگ می باشد. طرح های متنوع سنگ کورین هانکس از سبک مینیمال گرفته تا سبک کلاسیک و کارهای پرزرق و برق را شامل می شود. پالت رنگی کورین هانکس مطابق با آخرین طرح های مد روز پیش می رود. در ادامه با مجموعه های متنوع و جذابی از پالت های رنگ و طرح کورین هانکس آشنا می شوید. به این نکته توجه داشته باشید که رنگ های تیره نسبت به رنگ های روشن بیشتر مستعد نشان دادن خط و خراش و گرد و غبار هستند. برای همین برای استفاده در منازل مسکونی و مراکز تجاری باید در انتخاب سنگ کورین مناسب دقت بیشتری به عمل آورید.

در صورت تمایل کد طرح مورد نظر خود را یادداشت نمونه و سفارش دهید. با نگه داشتن نشانگر موس روی هر سمپل کد آن نمایش داده می شود.

 

طرح های NATIVO

مجموعه طرح های کورین هانکس با نام NATIVO از طرح های طبیعی الهام گرفته شده اند. طرح ها و رنگ های این مجموعه بسیار جدید و کاملا منحصر به فرد هستند. و بیشترین شباهت را به سنگ های موجود در طبیعت دارند.

طرح های GLITERRING

با رنگ های براق و جدید کورین هانکس خلاقیت خود در دکوراسیون آشپزخانه را بیشتر در معرض نمایش قرار دهید.

طرح های BRIONNE

طرح هایی که منعکس کننده ذات طبیعی سطوح سنگی هستند. این طرح ها طبیعت را به آشپزخانه شما می آورند.

طرح های GALLERIA

اگر به دنبال یک سنگ با ظاهری شیک و فریبنده برای آشپزخانه خود هستید از طرح های این مجموعه غافل نشوید. دانه های ریز و درشت این طرح ها ظاهر جذابی به آن داده است.

طرح های BELLASSIMO

این طرح ها ظاهری نوآورانه و جذاب دارند. این طرح ها مناسب آشپزخانه های لوکس سبک کلاسیک و مدرن هستند.

طرح های THERAPY

طرح های این مجموعه به وسیله منابع بازیافتی تولید شده اند. لذا سازگار با محیط زیست هستند. این مجموعه ظاهری ارگانیک و طبیعی را فراهم می کند.

رنگ های ساده SOLID

این مجموعه از سمپل های کورین هانکس شامل رنگ های ساده می شوند. که بیشتر مناسب آشپزخانه های مدرن هستند. سمپل های این مجموعه به راحتی با کابینت های مدرن هماهنگ می شوند. کافی است از رنگ های مکمل یا متضاد استفاده کنید.

طرح های CLASSIC

طرح های کلاسیک همان طور که از نامشان پیداست در آشپزخانه های کلاسیک جلوه به خصوصی دارند. سمپل های این مجموعه با کابینت کلاسیک به خوبی هماهنگ می شوند. اکثر این طرح ها دانه ریز بوده و بسیار شیک و سلطنتی هستند.

طرح های TRIO

مجموعه ای از طرح های سنگ طبیعی با دانه های ریز و درشت

طرح های CUBIC

روشن و درخشان با دانه های پراکنده

طرح های PEARL

×