آژمان دیزاین

رنگ بندی سنگ گرانیت

گرانیت به عنوان یک سنگ آذرین طبیعی در ساختمان سازی خصوصا صفحه روی کابینت و جزیره بسیار متداول است. اگر شما هم عاشق طرح های طبیعی که بدون دخالت دست بشر در سنگ های گرانیت و در اعماق زمین شکل می گیرد هستید، مشاهده این سمپل ها را از دست ندهید.

اگر می خواهید در مورد گرانیت بیشتر بدانید صفحه کابینت گرانیت چیست را مطالعه کنید.

سنگ گرانیت علاوه بر طرح های طبیعی و زیبا، بسیار مستحکم بوده و سال ها می تواند مهمان آشپزخانه شما باشد. سطح صفحه کابینت گرانیت به سختی ضربه می بیند یا خط و خراش برمی دارد. یکی از مزایای مهم سنگ گرانیتی صفحه کابینت مقاومت بالای آن در برابر حرارت است.

گرانیت وزن بسیار سنگینی دارد و همین امر موجب می شود نصب آن سخت تر از متریال های دیگر صفحه کابینت مثل کورین یا کوارتز باشد به خاطر همین بعضی از افراد این موضوع را به عنوان ایراد سنگ گرانیت در نظر می گیرند.

قیمت صفحه کابینت گرانیت نیز بالاتر از انواع سنگ مصنوعی مثل کورین یا کوارتز، یا سرامیک می باشد. با این وجود گرانیت دارای ارزش افزوده است. یعنی پس از خرید ارزش خود را از دست نمی دهد بلکه خرید آن یک سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود و حتی پس از سال ها وجود گرانیت در آشپزخانه شما، باعث بالا رفتن ارزش و قیمت منزل شما خواهد شد.

در ادامه رنگ بندی سنگ گرانیت را مشاهده کنید.

×