شرکت آژمان دیزاین


مجموعه آژمان دیزاین از سال 1390 ابتدا با محصول کورین شروع به فعالیت کرد و پس از مدتی کوارتز نیز به فعالیت های شرکت افزوده شد. مجموعه آژمان دیزاین در جهت رضایت مشتریان و افزایش کیفیت خدمات در این سال ها اقدامات مناسبی را آغاز کرده است. راه اندازی وب سایت این مجموعه در همین راستا و به جهت ارتباط موثر و افزایش خدمات به مشتریان عزیز صورت گرفته است.

مجموعه آژمان دیزاین خدمات و محصولات خود را به شرح زیر ارائه می نماید:

نمایندگی فروش سنگ کوارتز کابینت در تهران و ایران

نمایندگی فروش سنگ کورین در تهران و ایران

برش، نصب و اجرای ورقه های کورین و کوارتز برای قسمت های مختلف دکوراسیون داخلی و خارجی

کورین و کوارتز سنگ های مصنوعی هستند که در ساختمان سازی مدرن استفاده های زیادی دارند. بیشترین استفاده از کورین و کوارتز در ایران صفحه روی کابینت و جزیره است. سنگ مصنوعی بسیار شبیه به سنگ طبیعی اما سبک تر و ارزان تر است.

آژمان دیزاین نمایندگی فروش سنگ کوارتز کابینت

شرکت آژمان دیزاین نمایندگی فروش سنگ کوارتز کابینت در تهران، ارائه دهنده انواع برندهای خارجی صفحه کابینت کوارتز می باشد. این شرکت نمایندگی فروش برندهای ایرانی کوارتز مثل توتم و آذرین پارس، و برندهای خارجی کوارتز مثل سایلستون و هانستون می باشد.

سنگ کوارتز پس از الماس سخت ترین متریال شناخته شده در جهان می باشد. به همین دلیل از آن برای صفحه روی کابینت استفاده می شود. صفحه کابینت کوارتز بسیار سخت و مقاوم است. و طول عمر بالایی دارد. صفحه کابینت کوارتز مزایای بسیار زیادی دارد که همه آنها را می توانید در مقاله همه چیز در مورد کوارتز مطالعه نمایید.

نمایندگی فروش سنگ کورین در تهران

شرکت آژمان دیزاین نمایندگی فروش سنگ کورین در تهران را دارد. این شرکت علاوه بر فروش سنگ کورین خدمات دیگری چون برش و نصب صفحه کابینت و طراحی دکوراسیون داخلی را نیز انجام می دهد. آژمان دیزاین به عنوان نمایندگی فروش سنگ کورین در تهران و ایران، کلیه برندهای ایرانی چون آتیستون، اورانوس و سوپراستون و برندهای خارجی چون هانکس، الجی و سامسونگ را برای فروش، طراحی و نصب ارائه می دهد. سنگ کورین یک سنگ مصنوعی ساخته شده از مواد معدنی چون بوکسیت است که ظاهری شبیه به سنگ طبیعی دارد. اما سبک تر و ارزان تر از سنگ طبیعی است. سنگ کورین مزایای بیشماری دارد که شرح مفصل آن را می توانید در مقاله همه چیز در مورد کورین بخوانید.

مدیریت مجموعه مهندس مهدی صفایی با سال ها تجربه که سابقه آن  به قبل از شروع کار این مجموعه باز میگردد، رضایت مشتریان عزیز و کیفیت خدمات را در اولویت دستور کار مجموعه قرار داده است.

با تشکر

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟