آژمان دیزاین

آشپزخانه سفید

ایده های فوق العاده برای طراحی آشپزخانه سفید مدرن

آشپزخانه سفید و مدرن همیشه دوست داشتنی و پرطرفدار بوده است. برای همین هیچگاه از مجله ها و ژورنال هایی که آخرین آشپزخانه های مد روز را نشان می دهند حذف نمی شود. رنگ های خنثی خصوصا سفید به ما این اجازه را می دهند که از لوستر، صندلی اپن، تزئینات و ظروف رنگارنگ استفاده کنیم بی آنکه نگران عدم هماهنگی آنها با آشپزخانه خود باشیم. پس اگر شما هم جز میلیون ها طرفدار آشپزخانه سفید هستید محکم بنشینید تا با چند آشپزخانه مدرن سفید رنگ بهترین ایده ها را برای سال جدید به شما نشان دهیم!

کابینت آشپزخانه مدرن سفید با کاشی بین کابینتی آبی

دکوراسیون آشپزخانه مدرن سفید

ترکیب آبی و سفید در آشپزخانه اوج آرامش در کنار زیبایی است. برای ایجاد این ترکیب رنگ جذاب می توانید از کاشی بین کابینتی با طرح های متنوع کمک بگیرید. کابینت سفید با دیوارپوش آبی می توانند یک آشپزخانه سفید مدرن و ایده آل را رقم بزنند. کسانی که دوست دار دکوراسیون سبک ساحلی هستند احتمالا عاشق این آشپزخانه سفید خواهند شد.

کابینت آشپزخانه مدرن سفید با کاشی بین کابینتی طوسی

دکوراسیون آشپزخانه مدرن سفید

آشپزخانه سفید و نقره ای یا طوسی ترکیب دو رنگ خنثی است که برای آشپزخانه های کوچک فوق العاده است. دیوارپوش های طرح دار آشپزخانه مدرن با کابینت سفید را از یک دستی خارج می کنند. استفاده از چراغ آویز و ظروف مشکی و طلایی به آشپزخانه سفید ما در این تصویر رنگ و لعاب دیگری داده است.

آشپزخانه مدرن سفید در کنار یک رنگ گرم

کابینت آشپزخانه مدرن سفید

آشپزخانه مدرن سفید رنگ درخشش و جذابیت فوق العاده ای دارد. اگر در آن از یک رنگ گرم به عنوان رنگ فرعی استفاده شود این جذابیت چند برابر خواهد شد. گاهی پس از مدتی رنگ سفید شما را دلزده می کند. در چنین مواقعی می توانید یک رنگ شاد مثل صورتی، قرمز یا هر رنگ دیگر را وارد دکوراسیون آشپزخانه مدرن سفید خود کنید.

کابینت دو رنگ در دکوراسیون آشپزخانه مدرن سفید

کابینت آشپزخانه مدرن سفید

اگر کابینت آشپزخانه مدرن سفید را دو رنگ انتخاب کنید به فضای آشپزخانه عمق بیشتری داده اید. معمولا کابینت های زمینی را تیره و کابینت های دیواری را به رنگ سفید انتخاب می کنند. در چنین حالتی صفحه کابینت طرح سنگ می تواند به عنوان پل ارتباطی جذابی بین دو رنگ کابینت عمل کند. این دو رنگ می توانند مثل این تصویر تیره و روشن باشند یا دو طیف تیره و روشن از یک رنگ مثل آبی تیره و آبی روشن.

شاید مفید باشد
بهترین راه حل ها برای طراحی آشپزخانه کوچک مدرن

آشپزخانه مدرن با کابینت سفید

آشپزخانه مدرن طوسی سفید

کاشی بین کابینتی با طرح های شلوغ می توانند فضای آشپزخانه سفید را از یکنواختی خارج کنند. صفحه کابینت طوسی نیز با ایجاد یک کنتراست ضعیف با دیوارپوش هماهنگ شده است. برای ایجاد تنوع بیشتر می توانید از کفپوش های رنگ تیره هم استفاده کنید. در این تصویر کفپوش رنگ چوب به آشپزخانه مدرن طوسی سفید ظاهر زیباتری داده است.

انتخاب درست صفحه کابینت برای آشپزخانه سفید

آشپزخانه سفید

گاهی یک صفحه روی کابینت زیبا تاثیر خیلی زیادی روی جذابیت آشپزخانه مدرن با کابینت سفید دارد. خوشبختانه امروزه انواع صفحات کابینت ضد آب با نقش های متنوع و گوناگون شبیه سنگ طبیعی وجود دارند که به راحتی می توانید طرح مورد علاقه خود را از میان آنها انتخاب کنید.

آشپزخانه مدرن با کابینت سفید و صفحه کابینت سفید

آشپزخانه سفید

صفحه کابینت کوارتز سفید در این آشپزخانه روی کابینت سفید نشسته است و کنتراست رنگی بین کابینت و سنگ روی کابینت نداریم. اما لوسترهای مدرن مشکی کار تعادل تیرگی و روشنی را دکوراسیون این آشپزخانه مدرن سفید انجام داده اند. بنابراین هیچ گاه لازم نیست نگران یکنواختی آشپزخانه مدرن سفید رنگ باشید چون به راحتی و با صرف کمترین هزینه می توانید ظاهر آشپزخانه را از یکنواختی خارج کنید. کافی است اکسسوری های دیگر آشپزخانه مثل لوستر، گلدان، ظروف تزئینی و … را از بین رنگ های شاد انتخاب کنید.

آشپزخانه مدرن طوسی سفید

آشپزخانه سفید

اگر طرفدار آشپزخانه مدرن طوسی سفید هستید می توانید از دیوارپوش های جذاب استفاده کنید. انواع سنگ های اکریلیک مثل کورین یا کوارتز می توانند به عنوان دیوارپوش آشپزخانه نیز استفاده شوند. اگر از این سنگ ها برای دیوار پشت اجاق گاز استفاده کنید دیگر نگران لکه های چربی و مواد غذایی روی دیوار نیستید چون این سنگ ها ضد لک هستند و به راحتی تمیز می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برندهای خارجی سنگ کورین

برندهای ایرانی سنگ کورین

برندهای خارجی سنگ کوارتز

برندهای ایرانی سنگ کوارتز

برندهای دیگر

×