آژمان دیزاین

صفحه کابینت کوارتز

جذاب ترین رنگ های صفحه کابینت کوارتز، مدل های جدید سال 1402

صفحه کابینت کوارتز از یک متریال مدرن و فوق العاده کاربردی به نام سنگ مهندسی شده کوارتز ساخته شده است. در مورد مزایا و کاربردهای سنگ کوارتز در مطلب همه چیز در مورد کوارتز به تفصیل نوشته ایم. یکی از جذابیت های کوارتز رنگ های متنوع آن است. رنگ بندی متنوع کوارتز یکی از ویژگی های ممتاز آن نسبت به سنگ طبیعی است. در این مطلب به بررسی رنگ ها و مدل های جدید صفحه کابینت کوارتز می پردازیم.

رنگ های پرطرفدار صفحه کابینت کوارتز

رنگ های فوق العاده متنوعی در کاتالوگ برندهای تولید کننده ورق کوارتز موجود است. بعضی رنگ ها در سمپل تمام برندها موجود هستند. اما هر برند در کنار آنها رنگ ها و طرح های خاص خود را هم دارد. در این بخش بعضی از محبوب ترین این طرح ها در بین مردم را معرفی می کنیم. این رنگ ها را در سمپل برندهای کوارتز با نام انگلیسی که کنار آن نوشته شده می شناسند.

 رنگ سفید با رگه های سیاه (Eternal-Statuario)

صفحه کابینت کوارتز

این رنگ نیز بسیار جذاب است و مناسب افرادی است که از رنگ سفید خالص به دلیل لکه پذیری آن اجتناب می کنند. طرح آن بسیار زیبا و خیال انگیز است. برای سنگ روی کابینت کوارتز، دیوار و جزیره مناسب است. رنگ سفید با رگه های سیاه برای صفحه کابینت کوارتز با هر رنگ کابینت و کفپوش در آشپزخانه تناسب پیدا می کند. شما می توانید مانند آشپزخانه ای که در این تصویر مشاهده می کنید کل ساختار رویه و دیواره اپن یا جزیره را با سنگ کوارتز و با این رنگ انتخاب کرده و سفارش دهید.

رنگ سیاه با رگه سفید (Eternal-Marquina)

صفحه کابینت کوارتز

این رنگ جذاب خود می تواند یک سبک زیبا و خیره کننده در آشپزخانه به وجود آورد. اگر به رنگ مشکی علاقه دارید اما از تاثیر دلگیرکننده آن هراس دارید می توانید از این طرح سنگ کابینت کوارتز استفاده کنید. این رنگ در سمپل سایلستون کوارتز وجود دارد. در این آشپزخانه با طراحی یک جزیره با این رنگ تضاد زیبایی با رنگ سفید دکوراسیون ایجاد شده است. برای انتخاب چنین رنگی باید خیلی دقت کنید. انتخاب شما باید هوشمندانه و از پیش طراحی شده باشد. رنگ ها بسیار مهم هستند. ممکن است یک رنگ که به تنهایی خیلی زیباست، در یک دکوراسیون ناهماهنگ جلوه خود را از دست بدهد.

شاید مفید باشد
سنگ کوارتز کابینت چیست؟ مزایا و معایب صفحه کابینت کوارتز، نمایندگی فروش سنگ کوارتز کابینت

رنگ سبز دریایی (Aquatint)

صفحه کابینت کوارتز

سبز دریایی یکی از رنگ های جدید و بسیار جذاب برای صفحه کابینت کوارتز است. از این رنگ می توان برای دیوارپوش آشپزخانه نیز استفاده کرد. حسن بزرگ این کار یکپارچه شدن دیوارپوش و صفحه روی کابینت است. برای داشتن آشپزخانه ای متفاوت سنگ روی کابینت کوارتز را با این رنگ امتحان کنید. این رنگ در سمپل های کوارتز سایلستون موجود است.

رنگ ترکیبی (Fusion)

صفحه کابینت کوارتز

یک طرح جذاب که بیشتر شبیه اثر هنری است. این طرح صفحه کابینت کوارتز جلوه فوق العاده ای در هر دو سبک مدرن و کلاسیک دارد. همان طور که در تصویر این آشپزخانه ملاحظه می کنید از این طرح سنگ کابینت کوارتز برای دیوارپوش هم استفاده شده است. این کار باعث هماهنگی زیبایی در طرح ها و نقش های آشپزخانه شده است. این طرح استثنایی و زیبا را در سمپل هانستون می توانید پیدا کنید.

رنگ بامبویی (Bamboo)

صفحه کابینت کوارتز

رنگ بامبویی در کاتالوگ کوارتز سایلستون به نام Bamboo وجود دارد. و از رنگ هایی است که می توانند در هر محیط و برای هر کاربردی استفاده شوند. این رنگ روشن است اما لکه های زیادی را روی خود نشان نمی دهد. دلیل آن رنگ دانه های ریزی است که در آن وجود دارد. اگر زیاد ریسک پذیر نیستید و به دنبال یک رنگ کلاسیک و جذاب برای صفحه کابینت کوارتز هستید می توانید این رنگ را انتخاب کنید.

رنگ گردویی (Walnut Luster)

صفحه کابینت کوارتز

رنگ گردویی در صفحه کابینت کوارتز یک رنگ شیک و لوکس برای طرفداران سبک کلاسیک به شمار می آید. از این رنگ می توان روی کابینت های کلاسیک به رنگ قهوه ای استفاده کرد. البته کلیه طرح های سنگ کوارتز مناسب همه سبک ها هستند. اما سنگ های دارای طرح های ابر و بادی یا چرخشی بیشتر مناسب سبک کلاسیک هستند. در این صورت زیبایی خود را بیشتر نشان خواهند داد. این رنگ را در سمپل کوارتز هانستون می توانید مشاهده کنید.

رنگ مشکی (Aramis)

صفحه کابینت کوارتز

اگر طرفدار رنگ تیره هستید این رنگ که با نام آرامیس در سمپل هانستون وجود دارد می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. در ادامه این مقاله در مورد صفحه کابینت کوارتز با رنگ تیره و شرایط انتخاب آن به طور کلی صحبت کردیم. رنگ های تیره با وجود جذابیت فوق العاده ای که دارند باید در یک طراحی هوشمندانه قرار بگیرند. در این صورت است که جلوه خاص خود را نشان می دهند.

شاید مفید باشد
کوارتز روی کابینت آشپزخانه خود را چگونه انتخاب کنیم؟

رنگ پوسته صدفی (Oyster Shell)

صفحه کابینت کوارتز

یکی از رنگ های جذاب و پرطرفدار سنگ کابینت کوارتز رنگ پوسته صدفی است. ممکن است ظاهر آن شبیه رنگ صدفی نباشد اما در سمپل های کوارتز به این نام مشهور است. یکی از رنگ های بسیار زیبای کاتالوگ کوارتز توتم این رنگ است. که می تواند هماهنگ با هر رنگ کابینتی باشد. این طرح صفحه روی کابینت کوارتز بسیار شبیه سنگ طبیعی است.

سنگ کابینت کوارتز با رنگ های روشن

اخیرا به رنگ و جنس صفحه روی کابینت توجه بیشتری می شود. در این میان سنگ های مصنوعی یا مهندسی شده مثل کوارتز که تنوع رنگ و طرح فوق العاده ای دارند بیشتر از همه طرفدار پیدا کرده اند. یکی از زیباترین و جذاب ترین رنگ ها برای صفحه روی کابینت کوارتز، رنگ سفید با دانه های رنگی، یا سفید با رگه های رنگی است. این رگه ها یا دانه ها می توانند زیاد یا کم باشند. البته که سنگ کوارتز سفید خالص هم وجود دارد. رنگ سفید خالص مناسب آشپزخانه های مینیمال است. اما بیشتر افراد خصوصا بانوان ایرانی سنگ های رگه دار و دانه دار سفید را ترجیح می دهند. سنگ کابینت کوارتز با رنگ روشن مزایای زیادی دارد از جمله اینکه:

برای آشپزخانه های سبک کلاسیک و مدرن مناسب است.

همیشه مد روز می ماند.

فضای آشپزخانه را بزرگ و دلباز می کند.

نگه داری و تمیز کردن آن بسیار راحت است.

به دلیل وجود رنگ دانه ها و رگه ها لکه و گرد و غبار را نشان نمی دهد.

با همه رنگ ها و سبک های کابینت سازگار است.

زیبایی خیره کننده و درخشندگی فوق العاده ای دارد.

در ادامه چند نمونه از زیباترین مدل های صفحه کابینت کوارتز با رنگ روشن مشاهده خواهید کرد. این تصاویر می توانند شما را به ایده هایی جذاب و متفاوت برای طراحی آشپزخانه تان برسانند.

صفحه کابینت کوارتز

صفحه کابینت کوارتز

صفحه کابینت کوارتز

صفحه کابینت کوارتز

صفحه کابینت کوارتز

سنگ کابینت کوارتز با رنگ های تیره

همانطور که رنگ های روشن طرفداران زیادی دارد، رنگ های تیره نیز در میان مردم محبوبیت فوق العاده ای دارند. رنگ های تیره واقعا هیجان انگیز هستند و فضایی مدرن را برای شما به ارمغان می آورند. در انتخاب رنگ های تیره مثل سیاه برای صفحه روی کابینت کوارتز باید دقت بیشتری داشته باشید. طراحی مناسب می تواند رنگ سیاه را بسیار جذاب و دیدنی از آب در آورد. در مقابل یک طراحی نامناسب و ناهماهنگ می تواند به کلی جذابیت رنگ سیاه را از بین ببرد. پس طراحی بسیار مهم است. بهترین عملکرد رنگ مشکی در کنار سفید است. آشپزخانه های مشکی و سفید آنقدر جذاب هستند که چشم هر بیننده ای را خیره می کنند. رنگ های گرم و نشاط بخش در کنار مشکی واقعا می درخشند. مزایای سنگ روی کابینت کوارتز با رنگ های تیره از این قرار هستند:

شاید مفید باشد
قیمت صفحه کابینت کوارتز و مقایسه آن با انواع دیگر صفحه کابینت

بسیار زیبا و مدرن و دوست داشتنی هستند.

باعث به چشم آمدن سایر رنگ های به کار رفته در آشپزخانه می شوند.

باعث ایجاد عمق بیشتر در آشپزخانه های بزرگ می شوند.

با کابینت های رنگ تیره و روشن به خوبی هماهنگ می شود.

رنگدانه ها و رگه های موجود در آن باعث ایجاد طرح های فوق العاده می شوند. و درخشندگی رنگدانه ها به شکل زیبایی در زمینه سیاه نمایان خواهد شد.

در ادامه چند مدل جدید و کم نظیر از صفحه کابینت کوارتز با رنگ مشکی و سایر رنگ های تیره را مشاهده خواهید کرد. فراموش نکنید که استفاده از رنگ سیاه در آشپزخانه مستلزم نورپردازی حرفه ای می باشد. در غیر این صورت آشپزخانه شما دلگیر خواهد شد خصوصا اگر کوچک باشد.

صفحه کابینت کوارتز

صفحه کابینت کوارتز

صفحه کابینت کوارتز

صفحه کابینت کوارتز

صفحه کابینت کوارتز

امیدواریم مطالبی که در این مقاله آورده شده به شما در انتخاب رنگ صفحه کابینت کوارتز کمک کرده باشد. شرکت آژمان دیزاین نمایندگی رسمی برندهای معتبر سنگ کوارتز در تهران دارد. این شرکت در تولید انواع صفحه روی کابینت کوارتز و روشویی و سینک و سایر محصولات ساخته شده از سنگ های مصنوعی فعالیت دارد. جهت مشاوره و دریافت قیمت به بخش تماس با ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

برندهای خارجی سنگ کورین

برندهای ایرانی سنگ کورین

برندهای خارجی سنگ کوارتز

برندهای ایرانی سنگ کوارتز

برندهای دیگر

آخرین پروژه‌ها

آخرین مطالب وبلاگ

×