آژمان دیزاین

نصب سنگ کورین در تهران و شهرستانها

برش، ساخت و اجرای کورین باید توسط متخصص این کار انجام شود. چون نصب نادرست صفحات کورین مشکلاتی به وجود می آورد که جبران پذیر نیست. انواع سنگ کورین ایرانی و خارجی قیمت نسبتا بالایی دارند. بنابراین نصاب کورین را باید با دقت انتخاب کنید.

چرا اجرای کورین توسط نصاب حرفه ای و مجرب مهم است؟

اجرای حرفه ای کورین بسیار مهم است. اگر نصاب سنگ کورین در کار خود مهارت و تجربه کافی نداشته باشد به مرور در استفاده از صفحه سطح جامد خود دچار مشکل خواهید شد.

پنهان شدن درزها: همانطور که می دانید صفحات کورین می توانند کاملا بدون درز درآیند. اما این موضوع تا حد زیادی به نصاب کورین بستگی دارد. یک نصاب حرفه ای سنگ کورین می تواند درز بین صفحات را به گونه ای پنهان کند که اصلا قابل دیدن نباشد. توجه داشته باشید که همین درزها می توانند محل تجمل آلودگی و میکروب ها شوند.

ابزارهای نصب کورین: یک نصاب باتجربه کورین از ابزارهای حرفه ای و باکیفیت برای نصب سنگ کورین استفاده می کند.

ابزار لبه کورین: لبه های سنگ کورین می توانند اشکال مختلفی داشته باشند. مثل ابزار دوپله، سه پله، آبشاری یا سایر طرح های متنوعی که در تصاویر زیر مشاهده می کنید. اجرای کورین با ابزار متنوع فقط کار یک نصاب ماهر است.

ابزار کوریناجرای کورینابزار کورین

پولیش و ترمیم: یکی از ویژگی های بسیار مفید سنگ کورین ترمیم پذیر بودن آن است. وجود لکه، خراش یا ساییدگی در سطح سنگ کورین اصلا لازم نیست شما را نگران کند چون پس از پولیش و ترمیم مثل روز اول خواهد شد. نصاب کورین بهتر است کار ترمیم و ساب و پولیش کورین را نیز در صورت نیاز حتی پس از سال ها انجام دهد.

طرح های منحنی: سنگ کورین به خاطر انعطاف پذیری و خم پذیری بالایی که دارد می تواند به اشکال مختلف ساخته شود. اگر طالب سطوح منحنی یا دایره ای شکل هستید باید حتما از یک نصاب ماهر کورین کمک بگیرید.

برندهای کورین: سنگ کورین برندهای متنوع داخلی و خارجی دارد. برای خرید سنگ کورین باید به نمایندگان رسمی برندها که خود نیز کار اجرای کورین را انجام می دهند مراجعه کنید. وقتی سنگ را از خود نصاب بخرید قطعا اجرای آن نیز باکیفیت خواهد بود.

شرکت آژمان دیزاین مجری تخصصی و حرفه ای در برش، ساخت و نصب سنگ کورین است که خود نیز نماینده معتبر سنگ های کورین ایرانی و خارجی در ایران است.

نمونه پروژه های نصب سنگ کورین توسط شرکت آژمان دیزاین

مشاهده نمونه پروژه های هر شرکت، می تواند به شما در انتخاب نصاب سنگ کورین کمک کند. در این پروژه ها اجرای تمیز و حرفه ای کورین برای مجریان نصب در اولویت بوده است.

برای مشاهده همه نمونه های اجرای کورین، کوارتز و سایر سنگ های دیگر کلیک کنید.

یک نکته مهم در مورد نصاب سنگ کورین

یک نصاب کورین لزوما کابینت ساز نیست. چون کابینت سازها تجهیزات کارگاهی و ابزار نصب مخصوص به خود را دارند. که با تجهیزات و ابزار مورد نیاز برای برش، پرداخت و نصب سنگ کورین تفاوت دارد. به همین خاطر اگر قصد خرید و نصب صفحه روی کابینت کورین را دارید باید پس از اتمام کار کابینت ساز، نسبت به اجرای کورین توسط نصاب مخصوص کورین اقدام کنید.

قیمت نصب کورین حدودا چقدر است؟

قیمت نصب کورین تا حد زیادی به برند و طرح سنگ کورین وابسته است.

قیمت نصب کورین در تهران 10 درصد قیمت اسلب های سنگ استفاده شده در پروژه است.

قیمت نصب کورین در شهرستانها 20 تا 25 درصد قیمت اسلب های سنگ استفاده شده در پروژه است.

برند کورین: قیمت صفحه های کورین خارجی بیشتر از کورین ایرانی است. و تا حد زیادی وابسته به قیمت دلار است. اما کورین ایرانی نیز کیفیت قابل قبولی دارد. با کلیک روی نام هر برند می توانید اطلاعات کامل و رنگ بندی های مربوط به آن را ببینید.

انواع کورین خارجی عبارتند از:

انواع برندهای معتبر کورین ایرانی نیز به شرح زیر هستند:

اجرای کورین سامسونگ

یکی از پرطرفدارترین برندهای سنگ کورین برند سامسونگ است. سنگ کورین سامسونگ با نام استارون یا لوته عرضه می شود. دلیل محبوبیت کورین سامسونگ طرح های متنوع و بی نظیر آن است که در سمپل های کورین سامسونگ می توانید مشاهده کنید. اجرای کورین سامسونگ به خاطر کیفیت بالا و قیمت زیاد آن اهمیت ویژه ای دارد. لذا اجرای کورین سامسونگ توسط یک نصاب ماهر و مجرب ضروری است.

اجرای کورین در تهران و شهرستانها

برای اجرای کورین در تهران و تمامی شهرستان ها می توانید با دفتر آژمان دیزاین به شماره ۰۲۱۳۳۲۸۰۵۲۲ یا موبایل 09122072126 تماس بگیرید. کارگاه تخصصی ما در تهران، شهرک صنعتی خاوران شامل کلیه تجهیزات پیشرفته و حرفه ای برای ساخت، پرداخت، پولیش و اجرای حرفه ای کورین می باشد.

دفتر و کارگاه ما در تهران است اما خدمات اجرا، ترمیم و نصب سنگ کورین در تمامی شهرستانهای ایران را نیز می پذیریم. تفاوت اجرای کورین در تهران با دیگر شهرها هزینه حمل و نقل است که حدود 25% به قیمت سنگ کورین اضافه می شود.

×