آژمان دیزاین

سمپل های کوارتز رادیانز

کوارتز رادیانز محصول شرکت لوته می باشد. شرکت لوته کورین را با نام تجاری استارون و کوارتز را با نام تجاری رادیانز به بازار عرضه می کند.

کوارتز رادیانز نسبت به بقیه برندها درصد بالاتری از سنگ طبیعی کوارتز را در ساختار خود دارد. به همین خاطر بسیار سخت و مستحکم بوده و طول عمر بالایی دارد. سطح کوارتز رادیانز غیرمتخلخل است و نیازی به آب بندی یا مهر و موم شدن ندارد.

سطح صاف و غیرمتخلخل کوارتز رادیانز موجب بهداشتی و آنتی باکتریال بودن آن می شود. همچنین در برابر انواع لکه آب، مواد غذایی، مواد اسیدی و شیمیایی مقاومت مثال زدنی دارد. کوارتز رادیانز همچنین از نظر مقاومت در برابر آتش و حرارت در کلاس A قرار می گیرد.

سنگ کوارتز رادیانز دارای گواهینامه های SCS, GREENGUARD, GREENGUARD GOLD و LEED در زمینه سازگاری با محیط زیست می باشد.

رنگ بندی کوارتز رادیانز بسیار متنوع بوده و در پنج دسته تقسیم بندی شده است که در ادامه آنها را مشاهده خواهید کرد. با نگه داشتن نشانگر موس روی هر سمپل کد آن نمایش داده می شود.

کوارتز رادیانز سری سیروس

سری سیروس شامل طرح های زیبا و الهام گرفته از طبیعت است. طرح های سری سیروس کوارتز رادیانز دارای رگه و الگوهای سیال و ابر و بادی است که جلوه متفاوتی به منزل شما خواهد داد. طرح های استثنایی سری سیروس حس آرامش و ثبات را به بیننده القا می کنند.

کوارتز رادیانز سری نوبل

طرح های کوارتز رادیانز سری نوبل شامل رنگ دانه های متنوع فلزی، مرواریدی، شیشه ای و بلوری در جهت ایجاد ظاهری لوکس و درخشان می باشد. سری نوبل به خاطر این ذرات شفاف و براق بیشترین شباهت را به سنگ طبیعی دارد.

کوارتز رادیانز سری مات

سری مات حاوی طرح های ساده و زیبا با سطح مات است. کوارتز رادیانز سری مات درخشندگی کمتری دارد و نور را بازتاب نمی دهد. بنابراین نیاز به نگهداری و مراقبت زیادی نداشته و کارایی بسیار بالاتری دارد.

کوارتز رادیانز سری کاستال

طرح های کوارتز رادیانز سری کاستال از مناظر ساحلی الهام گرفته و حس وقار و آرامش خاصی را به محیط پیرامون خود می بخشند.

کوارتز رادیانز سری رادیانز

طرح های سری رادیانز ساده با رنگ های مخلوط و درهم زیبایی و سادگی را به نمایش می گذارند.

×