آژمان دیزاین

روشویی کورین

روشویی کورین چیست؟ مزایای بی شمار سنگ کورین برای سرویس بهداشتی

اگر در حال خواندن این مقاله هستید احتمالا اسم روشویی کورین به گوش شما خورده و به دنبال این هستید که بدانید روشویی کورین چیست. لطفا با ما همراه باشید تا به تفصیل در مورد سرویس بهداشتی کورین، مدل های روشویی کورین، قیمت روشویی کورین و هر آنچه لازم است در مورد روشویی کورین بدانید صحبت کنیم. اگر نمی دانید سنگ کورین چیست مقاله همه چیز در مورد سنگ کورین را مطالعه نمایید. در این مطلب به طور کامل سنگ مصنوعی کورین و مزایا و معایب آن را بررسی کرده ایم.

روشویی کورین چیست؟

زمانی که از سنگ مصنوعی کورین برای ساخت روشویی سرویس بهداشتی، روشویی دستشویی یا کابینت روشویی در حمام و دستشویی استفاده می شود به آن روشویی کورین می گوییم. روشویی کورین بسیار مدرن، زیبا و کاربردی است. کورین به عنوان یکی از متریال های روز دنیا به دلیل مزایای بیشمارش کاربردهای زیادی در ساختمان سازی دارد.

مزایای سرویس بهداشتی با سنگ مصنوعی کورین

استفاده از سنگ کورین در ساخت روشویی کورین نسبتا هزینه بر است. حال ممکن است سوال پیش بیاید که چرا باید هزینه بیشتری پرداخت کرد و از سنگ کورین در ساخت روشویی کورین استفاده نمود؟ چون کورین ویژگی های مثبت زیادی دارد که نمی توان از آن چشم پوشید:

سنگ کورین صد در صد ضد آب است

سنگ مصنوعی کورین کاملا در برابر نفوذ مایعات و رطوبت مقاوم است. برای همین از سنگ کورین در قسمت هایی که آب ریزی زیادی دارند مثل سینک روشویی و سینک ظرفشویی استفاده می کنند.

روشویی کورین

سنگ کورین کاملا بهداشتی و آنتی باکتریال است

سنگ مصنوعی کورین کاملا در برابر نفوذ انواع باکتری و قارچ مقاوم است. سرویس بهداشتی همیشه در معرض انواع آلودگی ها است و برای همین استفاده از کورین در سرویس بهداشتی باعث پاکیزگی و بهداشتی بودن همیشگی محیط می شود.

سنگ کورین یکپارچه و بدون درز است

سنگ کورین وقتی نصب می شود کاملا به صورت یکپارچه و بدون درز در می آید. علاوه بر اینکه خود کورین یک متریال ضد آب هست، خاصیت بدون درز بودن سطح آن هم باعث می شود که نفوذ آب در آن به صفر برسد.

تمیز کردن سنگ کورین بسیار راحت است

سنگ کورین ضد لک بوده و به راحتی پاک می شود. در سرویس بهداشتی و روشویی آب فراوان ریخته می شود برای همین استفاده از سنگ کورین در روشویی یا دیوار حمام و دستشویی باعث می شود تمیز کردن آن بسیار آسان تر باشد.

شاید مفید باشد
سنگ اپن کورین یا کوارتز؟ کدام بهتر است؟
روشویی مشکی سفید لوکس

این روشویی دوقلو با متریال SPL و به صورت زیرسنگی(زیرکورینی) اجرا شده است. طرح زیبای سنگ با رنگ تیره مناسب فضاهای بزرگ و پرنور است که جلوه‌ای فوق‌العاده لاکچری دارد.

عکسها و اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه را در این لینک ببینید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه با شماره ۰۲۱۳۳۲۶۹۰۰۱ تماس بگیرید.

سنگ کورین فرم پذیر است

سنگ مصنوعی کورین برخلاف سنگ های طبیعی مثل گرانیت قابلیت خم شدن تا زاویه خاصی را دارند. برای همین از آن می توان در ساخت انواع فرم ها و سبک های روشویی استفاده کرد.

سنگ کورین بسیار زیباست و طرح و رنگ های متنوعی دارد

سنگ کورین علاوه بر تمام مزایایی که از آنها نام بردیم بسیار زیبا و چشم نواز است. روشویی که با کورین ساخته می شود کاملا مدرن و زیبا است. به علاوه دست شما در انتخاب طرح و رنگ آن کاملا باز است. رنگ و طرح روشویی کورین می تواند هر سلیقه ای را راضی کند.

 

انواع روشویی کورین مدرن

همانطور که در بخش های قبلی گفته شد سنگ کورین فرم پذیر است. برای همین کورین یک متریال کاملا انعطاف پذیر برای ساختن هر فرمی که مدنظر شماست می باشد. روشویی کورین تا به امروز به سبک های متفاوتی ساخته شده است که از آنها در فضاهای عمومی یا منازل استفاده می شود. شما می توانید بسته به نیاز خود نوع روشویی را از همان ابتدا مشخص کنید. سه مدل از زیباترین و کاربردی ترین روشویی های کورین مدرن به این شرح می باشد:

روشویی کورین کابینتی

روشویی کابینتی یک مدل روشویی جدید و کاربردی است. مزیت بزرگ روشویی کابینتی  وجود فضایی اضافی برای نگه داری حوله و مسواک و مواد شوینده است. از طرفی در روشویی کابینتی لوله های آب و فاضلاب کاملا پنهان می شوند. روشویی کورین روی کانتر کابینت نصب می شود. روشویی کورین روکابینتی می تواند یکپارچه یا روکار باشد. اگر جنس کانتر روشویی کابینتی هم از سنگ کورین باشد آن گاه می توان روشویی کورین را به دو صورت روسنگی یا زیرسنگی نصب کرد.

روشویی کورین

این طرح عالی و لوکس روشویی کابینتی روکار با سنگ الیگودرز اجرا شده است. 

عکسها و اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه را اینجا ببینید.

شاید مفید باشد
جدیدترین و زیباترین مدل های سینک کورین و مزایا و معایب آن

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه و قیمت روشویی سنگی مدرن با شماره ۰۲۱۳۳۲۶۹۰۰۱ تماس بگیرید.

روشویی کورین زیر سنگی

یکی از انواع پرطرفدار روشویی کورین مدرن نوع زیر سنگی آن است. روشویی زیرسنگی داخل خود کانتر کابینت روشویی نصب می شود. درواقع سطح روشویی زیرسنگی با سطح کانتر یکی است. مزیت روشویی زیرسنگی سادگی، زیبایی و تمیز شدن راحت آن است. روشویی زیرسنگی فقط روی کانترهای سنگی قابل نصب است. روشویی کورین زیرسنگی مناسب سرویس های بهداشتی عمومی یا منازلی است که خانواده پرجمعیتی در آن ساکن هستند.

روشویی سنگی مدرن

این روشویی با سرامیک پرسلان طرح پاندا توسط تیم اجرایی شرکت آژمان دیزاین نصب شده است.

عکسها و اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه را اینجا ببینید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه و قیمت روشویی سنگی مدرن با شماره ۰۲۱۳۳۲۶۹۰۰۱ تماس بگیرید.

روشویی کورین رو سنگی

روشویی کورین روسنگی مدرن ترین و لوکس ترین مدل روشویی است. در این مدل کاسه روشویی کامل روی سنگ کانتر قرار می گیرد. روشویی روسنگی سوراخ نصب شیرآلات ندارد و شیرآلات باید روی دیوار نصب شوند. روشویی کورین روسنگی علاوه بر مزایای زیاد بسیار زیبا و ظریف است و معمولا از آن در خانه ها یا مکان های عمومی لاکچری استفاده می شود.

روشویی کورین

این روشویی سنگی مدرن با سنگ کورین و سنگ لاشاتور در کرج اجرا شده است. 

عکسها و اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه را اینجا ببینید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه و قیمت روشویی سنگی مدرن با شماره ۰۲۱۳۳۲۶۹۰۰۱ تماس بگیرید.

برای ساخت روشویی کورین به چه کسی مراجعه کنیم؟

پیش تر گفتیم که برندهای تولید کننده سنگ کورین معمولا نمونه های آماده و جذابی از سینک ظرفشویی و روشویی کورین هم تولید می کنند. اما این بدین معنا نیست که شما فقط محدود به انتخاب نمونه های تولید شده کاسه روشویی کورین هستید. به دلیل خاصیت خم شدن و فرم پذیری کورین، امکان ساخت روشویی کورین دلخواه شما با اندازه مورد نظر شما وجود دارد. شرکت آژمان دیزاین در زمینه ساخت روشویی کورین، سینک کورین و سرویس بهداشتی کورین در شهر تهران فعالیت دارد. برای مشاوره خرید یا اطلاعات بیشتر در مورد ساخت روشویی کورین یا قیمت روشویی کورین به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

شاید مفید باشد
تفاوت سینک کورین و گرانیتی

قیمت روشویی کورین

شرکت های معتبر زیادی در سراسر ایران وجود دارند که نمایندگی رسمی سنگ های کورین را دارند. بیشتر این شرکت ها علاوه بر ورق خام سنگ کورین، انواع مدل های روشویی و سینک کورین را هم تولید می کنند. برای اطلاع از قیمت روشویی کورین بهتر است به این نمایندگی های معتبر مراجعه کنید. شرکت آژمان دیزاین واقع در تهران، شهرک صنعتی خاوران، یکی از نمایندگی های معتبر سنگ مصنوعی کورین در تهران و ایران می باشد. جهت مشاوره خرید و مشاهده لیست قیمت روشویی کورین به بخش تماس با ما مراجعه کنید.

کارگاه های معتبر تولید روشویی کورین

اگر به دنبال کارگاه های معتبر تولید روشویی کورین هستید، شرکت هایی را جست و جو کنید که نمایندگی رسمی برندهای معتبر تولید کننده کورین را دارند. شرکت آژمان دیزاین نمایندگی رسمی از کارخانه های معتبر تولید کورین مثل سامسونگ و ال جی را دارد. شرکت آژمان دیزاین نمایندگی رسمی سنگ مصنوعی کورین با نام های تجاری سوپراستون، هانکس، لوته، آتیستون، اورانوس و میسی است.

عکس چند سرویس بهداشتی ساخته شده با سنگ کورین

در این بخش از مطلب عکس چند روشویی کورین مدرن و زیبا را برای شما گردآوری کرده ایم. سرویس بهداشتی کورین یکی از لوکس ترین و جذاب ترین سرویس های بهداشتی است. زیبایی، ضد آب و آنتی باکتریال بودن و سایر ویژگی های مثبت سنگ کورین باعث شده تا استفاده از آن در سرویس بهداشتی روز به روز بیشتر شود. در ادامه چند عکس روشویی کورین مدرن را مشاهده خواهید کرد.

روشویی کورین

روشویی کورین

روشویی کورین

روشویی کورین

روشویی کورین

روشویی کورین

روشویی کورین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 6 =

برندهای خارجی سنگ کورین

برندهای ایرانی سنگ کورین

برندهای خارجی سنگ کوارتز

برندهای ایرانی سنگ کوارتز

برندهای دیگر

آخرین پروژه‌ها

آخرین مطالب وبلاگ

×