آژمان دیزاین

برندهای خارجی سنگ کورین

برندهای ایرانی سنگ کورین

برندهای خارجی سنگ کوارتز

برندهای ایرانی سنگ کوارتز

برندهای دیگر

میز پیشخوان اداری

انواع میز پیشخوان اداری مدرن، شیشه‌ای، چوبی و سنگ اکریلیک

میز پیشخوان اداری نیز مثل هر آیتم دیگری در دنیای مدرن اشکال متفاوت و مدرنی به خود گرفته است. شما می‌توانید با هزینه‌ای قابل قبول یک میز پیشخوان اداری مطابق با نیازهای خود و ترند دنیای امروز تهیه کنید.

چه بخواهید چه نخواهید ظاهر شرکت شما تاثیر شگفت‌انگیزی در مراجعین شما دارد! یک فضای کاری باید تمیز، مرتب و مدرن باشد. دنیای امروز دنیای دکوراسیون داخلی است! لذا دکوراسیون داخلی شرکت یا اداره شما بیش از آنچه فکر میکنید حائز اهمیت است.

مورد دیگر اینکه توجه به روحیه کارکنان اهمیت بیشتری پیدا کرده است. داشتن فضای کاری مدرن و جذاب یک عامل انگیزشی برای کارکنان شرکت است.

مبلمان اداری به عنوان اصلی‌ترین بخش دکوراسیون داخلی باید با دقت انتخاب شوند. در این مطلب سعی داریم به معرفی انواع میز پیشخوان اداری از نظر جنس و بررسی مزایا و معایب آنها بپردازیم.

میز پیشخوان شیشه ‎‌ای

میز پیشخوان شیشه ای جذاب و مدرن به نظر می‌رسد. وجود شیشه در دکوراسیون اداری تاثیر اولیه فوق العاده ای در مراجعین شما دارد. میز پیشخوان شیشه ای همچنین بهترین انتخاب برای فضاهای کوچک است. چون نور را منعکس کرده و محیط کار را دلباز میکند.

میز پیشخوان اداری

شیشه همچنین سبک‌تر از چوب با فلز بوده و جابجایی آن راحت‌تر است. بنابراین اگر در محیط اداری خود هر روز نیاز به جابجایی میز و صندلیها وجود دارد بهتر است از میز اداری شیشه ای استفاده کنید.

مزایای میز پیشخوان شیشه ای

 • سبک و قابل حمل
 • ظاهر شیک و مدرن
 • قیمت مناسب
 • قابلیت انعکاس نور و روشن کردن فضای اداری
 • هر نوع لکه آب، چای یا قهوه ایجاد شده روی شیشه به راحتی پاک می‌شود.

معایب میز پیشخوان شیشه ای

 • دوام و استحکام آن در مقایسه با چوب، سنگ یا فلز کمتر است.
 • احتمال شکستگی یا ترک خوردن وجود دارد.
 • شیشه، لکه و گرد و غبار را زودتر از مواد دیگر نشان می‌دهد. برای همین تمیز نگه داشتن آن با دشواری بیشتری همراه است.
 • در فضاهای شلوغ و پرتردد چون بانک قابل استفاده نیست.

میز پیشخوان چوبی

استفاده از چوب در مبلمان اداری این روزها با چالش‌های زیادی مواجه شده است. البته این موضوع در کشور ما کمرنگ‌تر است چون هنوز هم چوب طرفدارهای زیادی دارد. میز پیشخوان چوبی ظاهر کمتر مدرن و بیشتر کلاسیکی دارد.

شاید مفید باشد
میز منشی مدرن و کلاسیک مدل های جدید سال 2021

میز پیشخوان اداری

میز پیشخوان چوبی ظاهری امن و مطمئن به شرکت شما می‌دهد. بادوام و ماندگار است و در اعتمادسازی مراجعین شما نقش موثری دارد. برای همین میز پیشخوان بانکی همه از چوب ساخته می‌شوند.

مزایای میز پیشخوان چوبی

 • محکم و بادوام
 • ظاهری زیبا و گرم به محیط کار شما می‌دهد.
 • نگه‌داری و تمیز نگه داشتن آن راحت‌تر از شیشه است.
 • چوب رنگ بندی متنوعی از تیره تا روشن دارد.
 • مناسب استفاده در فضاهای شلوغ و پرتردد است.

معایب میز پیشخوان چوبی

 • قیمت آن بیشتر از شیشه است.
 • سنگین بوده و جابجایی آن دشوار است.
 • در محیط مرطوب دوام کمتری داشته و احتمال تغییر شکل آن هست.
 • لکه چای یا قهوه روی میز اداری چوبی ماندگار هستند. البته اگر سریع پاک شوند اثری از آنها نخواهد ماند.

میز پیشخوان مدرن با سنگ‌های اکریلیک

اما اگر به دنبال یک میز پیشخوان مدرن به معنای واقعی هستید باید به متریالی فراتر از چوب یا شیشه فکر کنید. امروزه انواع سنگهای اکریلیک چون کورین، کوارتز و مارمونایت به سرعت جای خود را در دنیای دکوراسیون داخلی باز کرده‌اند.

سنگ کورین بیشتر از همه سنگهای اکریلیک در انواع میز پیشخوان اداری استفاده می‌شود. دلیل آن مزایای ویژه‌ای است که این متریال شگفت‌انگیز دارد.

میز پیشخوان اداری

سنگ کورین یک سنگ مصنوعی ساخته دست بشر بوده که بسیار سبکتر و ارزانتر از سنگ طبیعی است. ضد لکه، ضد آب، سطح صاف و غیرمتخلخل و ظاهری تمیز و درخشان از جمله مزیت‌های بزرگ سنگ کورین هستند.

برای اطلاعات بیشتر سنگ کورین چیست را مطالعه کنید.

مزایای میز پیشخوان مدرن با سنگ کورین

دوام و طول عمر زیاد

سطح سنگ کورین ضد خط و خراش و ساییدگی است. یعنی در اثر جابجایی مانیتور، لبتاب یا کیس کامپیوتر به سختی آسیب می‌بیند. درواقع با خرید یک میز پیشخوان با سنگ کورین برای سالهای زیادی نیاز به تعویض مبلمان اداری خود نخواهید داشت.

ضد آب و ضد لکه

سنگ کورین 90% ضد آب و ضد لکه است. در صورت ایجاد لکه نیز جای نگرانی نیست چون با یک دستمال مرطوب به راحتی تمیز می‌شود.

ضد اسید و مواد شیمیایی

سنگ کورین در برابر مواد اسیدی و شیمیایی مقاوم است. برای همین استفاده از آن در آزمایشگاه، بیمارستان و رستورانها در حال افزایش است.

شاید مفید باشد
میز اداری سفید با سنگ‌های اکریلیک نسل جدید مبلمان اداری

کاملا بهداشتی و ضد باکتری

فضای اداری در مقایسه با منزل در معرض انواع باکتری و آلودگی‌های بیشتری است. سطح سنگ کورین کاملا صاف و بدون خلل و فرج است و این موضوع از تجمع آلودگیها در آن پیشگیری می‌کند. لذا از آن در میز پیشخوان بانکی یا اماکن بهداشتی چون بیمارستان استفاده می‌کنند.

میز پیشخوان اداری

ترمیم پذیری

قابلیت ترمیم شدن مثل روز اول یکی از خواص شگفت‌انگیز سنگ کورین است. یعنی حتی در صورت آسیب دیدن با یک پولیش ساده مثل روز اول خواهد شد.

مناسب برای استفاده در مکانهای پر رفت و آمد

میز پیشخوان کورین را می‌توان در محیط های پرتردد با خیال راحت استفاده کرد. چون در برابر خراش، ضربه و انواع لکه به شدت مقاوم است. با توجه به خاصیت ترمیم پذیری سنگ کورین حتی در صورت ایجاد خراش یا لکه های مقاوم نیز می‌توانید با یک پولیش ساده آن را مثل روز اول صاف و درخشان کنید. برای همین ساخت میز پیشخوان بانکی با سنگ کورین روز به روز در حال افزایش است.

قابلیت خم پذیری

سنگ کورین انعطاف زیادی هنگام ساخت از خود نشان می‌دهد. از آنجا که در سبک مدرن، سبک اشکال هندسی است، شما می‌توانید انواع میز پیشخوان اداری یا میز منشی را به شکل منحنی یا گرد نیز درآورید.

طرح و رنگ متنوع!

میز پیشخوان چوبی، فلزی یا شیشه‌ای رنگهای بسیار محدودی دارند. اما میز پیشخوان مدرن با سنگ کورین می‌تواند هر رنگی که شما دوست دارید داشته باشد! کاتالوگ سنگ کورین شامل رنگ‌ها و طرح‌های متنوعی است.

قیمت میز پیشخوان اداری با سنگ کورین

قیمت میز پیشخوان اداری با سنگ کورین از چوب و سنگ طبیعی بسیار کمتر و از شیشه و ام دی اف بیشتر است. اما خرید میز پیشخوان با سنگ اکریلیک چون کورین، بسیار باصرفه تر از خرید میز پیشخوان ام دی اف است. چون میز پیشخوان ام دی اف عمر مفید زیادی ندارد و پس از چند سال حتما باید تعویض شود.

میز پیشخوان اداری

سنگ کورین را کارخانه های زیادی در داخل و خارج ایران تولید می‌کنند. سنگ کورین ایرانی در برندهای مشهور آتیستون، اورانوس و سوپراستون در بازار عرضه می‌شود که کیفیت خیلی خوب و قیمت مناسبتری از مشابه خارجی خود دارند.

شاید مفید باشد
میز منشی مدرن و کلاسیک مدل های جدید سال 2021

در صورتی که همانطور که متوجه شدید سنگ کورین بسیار مستحکم و مقاوم است و حتی در صورت آسیب دیدن قابلیت ترمیم دارد. در نتیجه سفارش میز پیشخوان اداری با سنگ کورین بسیار مقرون به صرفه بوده و تا سالهای زیادی شما را از خرید میز پیشخوان اداری جدید بی‌نیاز خواهد کرد.

 

شرکت آژمان دیزاین سابقه طولانی در زمینه تامین سنگهای اکریلیک چون کورین، و ساخت میز پیشخوان اداری و آشپزخانه دارد. کارگاه آژمان دیزاین در شهرک صنعتی خاوران واقع شده است و شما می‌توانید میز پیشخوان اداری مورد نظر خود را به هر اندازه و شکل و شمایلی که دوست دارید سفارش دهید. برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره 09122072126 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× چگونه میتوانم به شما کمک کنم؟