آژمان دیزاین

فروش سنگ های کوارتز در تهران

فروش سنگ های کوارتز در تهران ، سنگ کوارتز معتبر و با کیفیت

فروش سنگ های کوارتز در تهران توسط مجموعه آژمان دیزاین به همراه خدماتی چون مشاوره، طراحی و نصب انجام می گیرد. از سنگ کوارتز برای ساختن صفحه روی کابینت، صفحه روی جزیره و اپن استفاده می شود. صفحه کابینت کوارتز رنگ و طرح های متنوعی از تیره تا روشن دارد که پاسخ گوی همه سلیقه هاست.

فروش سنگ کوارتز کابینت با قیمت مناسب و کیفیت خوب باید از مراکز معتبر انجام شود. چون متاسفانه برخی افراد سودجو صفحه کابینت از جنس ام دی اف با روکش کوارتز را به عنوان صفحه کابینت کوارتز خالص معرفی کرده و می فروشند.

فروش سنگ های کوارتز در تهران

فروش سنگ های کوارتز در تهران

قیمت سنگ کوارتز سفید

سنگ کوارتز سفید در کاتالوگ همه برندهای ایرانی و خارجی سنگ کوارتز وجود دارد.سنگ کوارتز سفید می تواند سفید ساده یا سفید با دانه های رنگی یا سفید با رگه و طرح های متفاوت باشد. قیمت سنگ کوارتز سفید با توجه به تراکم دانه ها و نقش های به کار رفته در آن متفاوت می باشد. هر چه دانه ها درشت تر و شفاف تر باشند قیمت سنگ کوارتز سفید هم بیشتر خواهد شد. قیمت سنگ کوارتز سفید ساده معمولا کمتر از گونه طرح دار آن است. قیمت سنگ کوارتز سفید را از دفتر فروش شرکت آژمان دیزاین بگیرید.

انواع سنگ کوارتز سفید در آشپزخانه زیبایی رویایی و خیره کننده دارند که نمونه های آن را در نمونه های اجرا شده توسط شرکت آژمان دیزاین در تصاویر زیر مشاهده می نمایید.

صفحه کابینت کورین کرم رنگ

طراحی آشپزخانه با سنگ کورین در ولنجک

سنگ کورین کابینت سفید

قیمت سنگ کوارتز توتم

سنگ کوارتز توتم که به سنگ کوارتز اصفهان نیز معروف است جز سنگ های با کیفیت ایرانی است. قیمت سنگ کوارتز توتم بسیار کمتر از مشابه خارجی آن است. علاوه بر اینکه سمپل های کوارتز توتم شامل طرح های متنوع دانه ریز و دانه درشت می باشد. قیمت سنگ کوارتز توتم را از دفتر شرکت آژمان دیزاین بخواهید.

طراحان شرکت آژمان دیزاین می توانند به شما در انتخاب بهترین صفحه کابینت مطابق مد روز دنیا کمک کنند. و آن را در منزل شما اجرا کنند. نمونه های اجرا شده کابینت کوارتز و کورین را توسط شرکت آژمان دیزاین در تصاویر زیر مشاهده می نمایید.

صفحه کابینت کورین مشکی

دکور آشپزخانه مدرن با سنگ کورین

سنگ کورین روی جزیره آشپزخانه

قیمت سنگ کوارتز سایلستون

سنگ کوارتز سایلستون یکی از بهترین برندهای خارجی سنگ کوارتز است که در بازار ایران وجود دارند. شرکت آژمان دیزاین نمایندگی فروش سنگ کوارتز کابینت برند سایلستون را دارد. کوارتز سایلستون دارای تنوع رنگ بی نظیری است که نمونه های کامل آن را در سمپل های کوارتز سایلستون می توانید مشاهده کنید. قیمت سنگ کوارتز سایلستون از مشابه ایرانی آن بیشتر است. با توجه به نوسانات بازار ارز قیمت سنگ کوارتز سایلستون ثابت نیست. قیمت سنگ کوارتز سایلستون را از دفتر مشاوره و فروش شرکت آژمان دیزاین بخواهید.

شاید مفید باشد
سنگ کوارتز کابینت چیست؟ مزایا و معایب صفحه کابینت کوارتز، نمایندگی فروش سنگ کوارتز کابینت

فروش سنگ های کوارتز در تهران

فروش سنگ های کوارتز در تهران و ایران

کوارتز ایرانی آذرین پارس و کوارتز خارجی هانستون نیز در کاتالوگ های کوارتز شرکت آژمان دیزاین موجود هستند.

فروش سنگ های کوارتز در تهران توسط نمایندگی های معتبر سنگ کوارتز انجام می شود. شرکت آژمان دیزاین یکی از نمایندگی های فعال و معتبر در سراسر ایران است. سنگ های کوارتز در کارخانجات ایرانی یا خارجی به صورت ورقه هایی با ابعاد استاندارد تولید می شوند. معتبرترین و با کیفیت ترین این سنگ های مصنوعی را می توانید از شرکت آژمان دیزاین تهیه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + یک =

برندهای خارجی سنگ کورین

برندهای ایرانی سنگ کورین

برندهای خارجی سنگ کوارتز

برندهای ایرانی سنگ کوارتز

برندهای دیگر

آخرین پروژه‌ها

آخرین مطالب وبلاگ

×