آژمان دیزاین

صفحه کابینت طوسی

صفحه کابینت طوسی، 14 ایده صفحه روی کابینت طوسی مات، تیره، روشن و براق

چرا صفحه کابینت طوسی بخریم؟ دلایل زیادی وجود دارد! ما چند طرح صفحه روی کابینت طوسی داریم که در این مطلب به شما معرفی می‌کنیم. به علاوه تصاویر و فیلمهای پروژه‌هایی که با این طرحهای زیبا اجرا کرده‌ایم. سپس دهها ایده عالی و جدید که هر چشمی را خیره می‌کنند. موضوع این مطلب انواع صفحه کابینت طوسی از روشن تا تیره، از مات تا براق است. کدام رنگ کابینت هماهنگی بیشتری با صفحه روی کابینت طوسی دارد؟

چرا کابینت و صفحه کابینت آشپزخانه خیلی مهمند؟

مجموعه کابینت آشپزخانه کاربردی‌ترین، مورد استفاده‌ترین و مهمترین عنصر در زیبایی دکوراسیون کل خانه است. بنابراین انتخاب رنگ کابینت و صفحه آن بسیار کلیدی و حیاتی است. این روزها صفحه کابینت رنگ طوسی با کابینت سفید ترکیبی پرطرفدار است. اگر انتخاب این ترکیب در ذهن شما نیز می‌چرخد این مطلب را بخوانید تا انتخاب بهتری داشته باشید.

چند پروژه اجرا شده با صفحه کابینت طوسی یا کابینت طوسی

با مشاهده تصاویر کامل و ویدئوهای این پروژه‌ها، هم با نحوه برش و نصب گروه اجرایی شرکت ما آشنا شوید هم کیفیت کار را مشاهده کنید هم طرح‌های صفحه روی کابینت طوسی را به صورت اجرا شده و آماده در محل را ببینید و بررسی کنید و در نهایت بهترین تصمیم را برای ترکیب کابینت و صفحه آن بگیرید.

صفحه کابینت طوسی تیره SPL طرح برلا دارک

این طرح خاص SPL طوسی تیره با رگه‌های ظریف روشن‌تر بهترین انتخاب آشپزخانه‌های مدرن و لوکس است. در این پروژه که در برج زنبق فرمانیه قرار دارد، صفحه روی کابینت و دیوارپوش و میز جزیره با ورق SPL کار شده است. تصاویر بیشتر این آشپزخانه و فیلم‌های بیشتر از جزئیات پروژه را در این لینک ببینید.

صفحه کابینت طوسی روشن SPL طرح برلا لایت

این طرح نیز مانند برلا دارک رگه‌های ظریف و ریز و درشت دارد اما با زمینه‌ای روشن‌تر. کلیه امور از اندازه‌گیری، برش، نصب و اجرای صفحه کابینت و دیوارپوش و جزیره این آشپزخانه توسط تیم اجرایی آژمان دیزاین انجام شده است. ترکیب رنگ طوسی روشن و قهوه‌ای تیره هارمونی زیبا و متنوعی به نمایش گذاشته است. عکسها و اطلاعات بیشتر را در این لینک ببینید.

کابینت طوسی و صفحه مشکی SPL طرح نویر

یک مدل استثنایی برای افراد مشکل‌پسند صفحه اس پی ال طرح نویر است خصوصا وقتی با کابینت طوسی ترکیب شود. رگه‌های درشت‌تر طرح نویر جان می‌دهد برای آشپزخانه‌های بزرگ و پرنور مثل این آشپزخانه که پنجره‌های متعدد و یک ایوان بزرگ دارد. از ورق SPL عموما برای دیوارپوش هم استفاده می‌شود که موجب می‌شود دیوار و صفحه و جزیره یکدست شده و بسیار شیک و لاکچری به نظر بیاید. عکسها و اطلاعات بیشتر در مورد پروژه را در این لینک ببینید.

شاید مفید باشد
جدیدترین صفحه کابینت با سنگ کورین یا سنگ کوارتز

صفحه کابینت طوسی روشن SPL طرح انزولایت

در این آشپزخانه نئوکلاسیک سفید، یک انتخاب جذاب برای صفحه کابینت طرح انزولایت است که با آن دیوار و صفحه روی کابینت یکپارچه شده است. عکسهای بیشتر این پروژه را که در نیاوران تهران اجرا شده در این لینک ببینید. کابینت سفید و صفحه کابینت طوسی روشن با نورپردازی و ویترین و کابینت‌های جادار و بلند تا سقف یک آشپزخانه شیک و ایده‌آل ساخته است.

صفحه کابینت طوسی روشن با طرح پرطرفدار بریتانیکا

در این پروژه که در منطقه زعفرانیه اجرا شده از طرح زیبا و پرطرفدار بریتانیکا استفاده شده است. اگر کابینت و صفحه کابینت طرح سنگ را هر دو سفید انتخاب کرده‌اید و دنبال یک تنوع می‌گردید، طرح بریتانیکا با رگه‌های درشت و طوسی رنگ خود بهترین مدل تنوع را به آشپزخانه شما می‌آورد. در این آشپزخانه نه تنها صفحه، بلکه دیوار و جزیره و ستون نیز کامل و یکدست با ورق SPL ساخته شده‌اند. عکسها و اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه را در این لینک ببینید.

چطور از رنگ صفحه کابینت مطمئن شویم؟

ممکن است نمونه‌ای که در مغازه به شما نشان می‌دهند در منزل شما رنگ کاملا متفاوتی داشته باشد. چون نورپردازی و تابش نور خورشید در ساعات مختلف روز در هر مکانی متفاوت است. اگر خیلی در این مورد حساس هستید یا حس می‌کنیم در مغازه و منزل تفاوت نور زیادی وجود دارد یک نمونه کوچک از صفحه را به خانه بیاورید.سپس آن را در مناطق مختلف آشپزخانه و در ساعات مختلف روز و شب، با نور طبیعی و نور مصنوعی بررسی کنید تا مطمئن شوید که ظاهر این سمپل را دوست دارید.

راه دیگر این است که برای آزمایش رنگ واقعی سنگ، سعی کنید نمونه را روی یک حوله سفید یا روی یک تکه کاغذ سفید قرار دهید تا ببینید کدام ته رنگ بیرون می‌زند.

چند پیشنهاد عالی برای صفحه کابینت طوسی که نمی‌توانید رد کنید!

چه طوسی روشن چه طوسی تیره، رنگ‌ها و سایه‌های متنوعی برای انتخاب صفحه کابینت طوسی وجود دارد. صفحه روی کابینت طوسی برای کسانی که دوست دارند اغلب دکوراسیون خود را تغییر دهند، گزینه‌ای عالی است. با ما همراه باشید تا چند پیشنهاد خوب به همراه چند نکته کاربردی برای دکوراسیون آشپزخانه را با هم بررسی کنیم. مواردی که در ادامه می‌آیند توسط شرکت ما اجرا نشدند و فقط برای معرفی و پیشنهاد خدمت شما تقدیم می‌شوند.

شاید مفید باشد
انواع صفحه کابینت مشکی مات و براق، ساده و رگه دار با عکس‌های واقعی!

صفحه کابینت طوسی با کابینت سفید

صفحه کابینت طوسی

کابینت سفید و صفحه طوسی گزینه‌ای بسیار محبوب برای آشپزخانه است. با افزودن کمی تضاد به طراحی از طریق جزیره و میز، عمق و شخصیت را به آشپزخانه اضافه کنید. طوسی، سیاه، سفید و آبی تیره همگی به خوبی با هم کار می‌کنند.

کابینت‌ها یکی از مهم‌ترین بخش‌های طراحی آشپزخانه هستند، نه تنها از نظر عملکرد بلکه از نظر سبک. رنگ و سبک کابینت‌های شما – و صفحه‌ای که آنها را با آن ست می‌کنید – واقعاً می‌تواند بر ظاهر اتاق تأثیر بگذارد. برای مدت طولانی، انتظار می رفت که کانترتاپهای آشپزخانه و کابینتها یا از نظر عمق، رنگ یا تن با یکدیگر مشابه باشند. با گذشت زمان، این رنگ به رنگ‌های متضاد تغییر کرد و بین کابینت‌ها و میزها ظاهر شد.

صفحه کابینت طوسی تیره

پالت‌های رنگی و ترندهای جدید همیشه در حال ظهور هستند. سبکی که اخیراً محبوب شده است، کابینت‌های سفید با صفحه طوسی است. با انتخاب رو به رشدی که در دسترس قرار گرفته است، راههای زیادی برای دستیابی به این سبک وجود دارد.

صفحه کابینت طوسی روشن با کابینت طوسی تیره

صفحه کابینت طوسی مدرن

استفاده از دو طیف روشن و تیره طوسی برای جفت کابینت و صفحه آن نیز به ظاهری فوق‌العاده می‌انجامد خصوصا در سبک مدرن. این ترکیب به سادگی، بهداشت و خلوت بودن فضای آشپزخانه کمک می‌کند. مخصوصا در آشپزخانه‌های کوچک و آپارتمان‌های کم نور صفحه کابینت طوسی روشن خیلی روشن و دلباز است و امروزه جز جدیدترین صفحه‌های کابینت محسوب می‌شود.

صفحه کابینت طوسی تیره و کابینت رنگ چوب

صفحه کابینت طوسی تیره

شاید فکر کنید در مورد دو سبک مدرن و کلاسیک انصاف را رعایت نکردیم و همیشه از سبک مدرن گفتیم! اما اینجا یک پیشنهاد فوق جذاب داریم برای طرفداران شکوه و هیبت سبک کلاسیک یا نئوکلاسیک. این افراد می‌توانند صفحه کابینت طوسی تیره را به همراه کابینت قهوه‌ای تیره یا طرح چوب انتخاب کنند. توجه داشته باشید این جفت خاص در آشپزخانه بزرگ و دارای منابع نور کافی خود را نشان می‌دهد. و فضای آشپزخانه‌های کوچک را خفه و دلگیر می‌کند.

صفحه کابینت طوسی گرانیتی

صفحه کابینت طوسی گرانیت

هنگام انتخاب مواد اصلی مانند میزهای گرانیتی و کابینت برای بازسازی آشپزخانه یا ساخت جدید، مهم است که در اولین بار بهترین انتخاب را داشته باشید. چون دکوراسیون آشپزخانه خیلی گرانتر از بقیه بخشهای خانه درمی‌آید. پس کابینت و صفحه آن بسیار کلیدی است و جفت نامناسب آن می تواند به معنای سال‌ها یا حتی دهه‌ها پشیمانی باشد، به خصوص با توجه به طول عمر طولانی گرانیت.

شاید مفید باشد
انواع پیشخوان آشپزخانه با متریال‌های مدرن و پیشرفته

به گفته کارشناسان طراحی داخلی بهتر است ابتدا رنگ سنگ گرانیت را انتخاب کنید و سپس سراغ انتخاب طرح و رنگ کابینت بروید. این به این دلیل است که هر اسلب گرانیت طبیعی دارای رنگ‌آمیزی و الگوهای منحصربه‌فردی است که فقط مادر طبیعت می‌تواند ایجاد کند. این کار گزینه‌های شما را کاملا باز می کند و تطبیق گرانیت خود را با رنگ کابینت آسان‌تر می‌کند.

صفحه کابینت طوسی گرانیت

همچنین به یاد داشته باشید که سبک کابینت می‌تواند طرح کلی را آراسته‌تر و سنتی‌تر یا شیک‌تر و مدرن‌تر کند. البته اگر قبلاً کابینت‌های خود را انتخاب کرده‌اید یا تازه می‌خواهید پیش‌خوان خود را تعویض کنید، نگران نباشید. ممکن است انتخاب‌های شما کمی محدودتر شود ولی همچنان گزینه‌های جفت‌سازی زیادی در دسترس خواهید داشت.

چند مدل جذاب دیگر صفحه کابینت طوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

برندهای خارجی سنگ کورین

برندهای ایرانی سنگ کورین

برندهای خارجی سنگ کوارتز

برندهای ایرانی سنگ کوارتز

برندهای دیگر

آخرین پروژه‌ها

آخرین مطالب وبلاگ

×