آژمان دیزاین

صفحه کابینت طرح سنگ

صفحه کابینت طرح سنگ طبیعی با کیفیت و قیمت مناسب

صفحه کابینت طرح سنگ جدیدترین متریال ساخته شده برای ساختمان های مدرن است. صفحه کابینت با طرح سنگ طبیعی زمانی که خود سنگ طبیعی بسیار گران بوده و وزن خیلی بالایی دارد می تواند جایگزین خوبی باشد. سنگ های کورین و کوارتز نوعی سنگ مصنوعی با طرح سنگ طبیعی هستند که به مراتب گزینه های بهتری برای صفحه روی کابینت نسبت به سنگ طبیعی هستند. سنگ های مصنوعی مثل کورین و کوارتز ترکیبی از مواد معدنی مختلف به همراه رنگدانه و رزین هستند که در کارخانه ها به شکل ورقه هایی با ابعاد استاندارد تولید می شوند. قیمت صفحه کابینت طرح سنگ مناسب تر از صفحه کابینت با سنگ طبیعی است. با متریال های جدیدی مثل کورین و کوارتز مطمئن هستید که یک صفحه روی کابینت ضد آب دارید.

چرا کورین و کوارتز؟

جواب ساده است! به دلیل مزایای بیشماری که این سنگ ها دارند از جمله:

  • ضد آب هستند
  • ضد باکتری و قارچ و کاملا بهداشتی و آنتی باکتریال هستند
  • ضد حرارت هستند و گرما را تا دمای بسیار بالایی تحمل می کنند
  • بسیار سخت و مقاوم در برابر ضربه، خراش و سائیدگی هستند
  • کاملا یکپارچه و بدون درز و خلل و فرج هستند

این مزایا به علاوه چندین ویژگی مثبت دیگر باعث شده اند که کورین و کوارتز بهترین انتخاب برای صفحات کابینت با طرح سنگ باشند. اگر مشتاق شدید بیشتر و مفصل تر در مورد سنگ های مصنوعی بدانید دو مقاله همه چیز در مورد کورین و همه چیز در مورد کوارتز را مطالعه کنید.

صفحه کابینت طرح سنگ

چرا کورین و کوارتز ظاهری شبیه به سنگ طبیعی دارند؟

همانطور که گفتیم سنگ های مصنوعی که مصارف ساختمانی دارند در کارخانه ها تولید می شوند. مواد ترکیبی سنگ های کورین و کوارتز به همراه رنگ دانه ها یا ذرات شیشه، آینه، سنگ های تزئینی و خرده های صدف در قالب هایی ریخته شده و طی فرآیندی تبدیل به ورقه های سنگی می شوند.

چنین روشی ظاهر نهایی سنگ ها را بسیار جذاب و تماشایی و شبیه سنگ طبیعی می کند. برای همین صفحه های کابینت طرح سنگ در بیشتر مواقع با سنگ های کورین یا کوارتز ساخته می شوند.

چه کارخانه هایی سنگ های مصنوعی تولید می کنند؟

سنگ های مصنوعی ابتدا توسط کارخانه های کره ای چون سامسونگ و ال جی تولید شده و به بازار ایران راه پیدا کرد. سپس بسیاری از کارخانه های داخلی چون آتیسون، سوپراستون و اورانوس اقدام به تولید سنگ های مصنوعی با کیفیت هایی مشابه نمونه خارجی آن نمودند. البته که قیمت صفحه کابینت طرح سنگ با برندهای ایرانی خیلی ارزان تر از نوع خارجی آن است.

شاید مفید باشد
انواع صفحه کابینت کورین سفید ساده، شنی، براق یا اکلیلی، زیبا و ماندگار

شرکت آژمان دیزاین نمایندگی فروش سنگ های کورین و کوارتز در ایران بوده و آمادگی خود را برای مشاوره، فروش، طراحی و نصب صفحه کابینت مورد نظر شما با طرح سنگ را اعلام می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و قیمت صفحه کابینت طرح سنگ با مشاورین فروش آژمان دیزاین تماس بگیرید.

صفحه کابینت طرح سنگ

صفحه کابینت طرح سنگ یا ساده

برخی نمونه های سنگ های کورین و کوارتز رنگی کاملا ساده و بدون وجود رنگدانه دارند. چنین نمونه هایی بیشتر مناسب آشپزخانه های مدرن و ساده هستند. اما بیشتر طرح های موجود در کاتالوگ سنگ های مصنوعی کورین و کوارتز دانه ریز یا دانه درشت یا حاوی دانه های شفاف و شیشه ای هستند. برای مشاهده طرح های هر کدام از این برندها کاتالوگ مربوط به همان برند را مشاهده کنید.

مجموعه آژمان دیزاین فعالیت خود را در زمینه سنگ های کورین و کوارتز از سال 1390 آغاز کرده است. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد صفحه کابینت طرح سنگ با شماره دفتر ۰۲۱۳۳۲۸۰۵۲۲ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

برندهای خارجی سنگ کورین

برندهای ایرانی سنگ کورین

برندهای خارجی سنگ کوارتز

برندهای ایرانی سنگ کوارتز

برندهای دیگر

×