آژمان دیزاین

جزیره آشپزخانه مدرن

جزیره آشپزخانه مدرن با چند طرح فوق العاده و خیره کننده

طراحی جزیره آشپزخانه مدرن در ساختمان های امروزی تبدیل به یک چالش بزرگ شده است. جزیره عضو جدیدی در آشپزخانه است و مدت زیادی از به وجود آمدن آن نمی گذرد.

جزیره در واقع یک پیشخوان اضافی است که به طور معمول وسط آشپزخانه قرار می گیرد. در بعضی از آشپزخانه ها جزیره در قسمت ورودی نصب می شود.

سینک ظرفشویی یا اجاق گاز می توانند روی جزیره کار گذاشته شوند. همچنین جزیره خود شامل کمدها و قفسه های زیادی است که می توانند برای ذخیره کردن وسایل آشپزخانه به کمک کابینت ها بروند.

جزیره در آشپزخانه مدرن و کلاسیک

جزیره در آشپزخانه مدرن و کلاسیک دیده می شود. جنس بدنه و صفحه روی آن باید با کابینت های آشپزخانه همخوانی داشته باشد. رنگ آن نیز بهتر است همرنگ، مکمل یا متضاد با رنگ کابینت ها باشد.

جزیره های مدرن آشپزخانه همیشه یک مکعب مستطیل ساده نیستند! در سال جدید طراحان جزیره های فوق العاده ویژه و جذابی را اجرا کرده اند. در این مطلب چند مدل جزیره آشپزخانه مدرن را به عنوان ایده در اختیار شما قرار می دهیم.

طرح جزیره آشپزخانه مدرن

جزیره در آشپزخانه مدرن

وقتی در دکوراسیون آشپزخانه از دو رنگ استفاده می کنیم طرح های جالبی را می توان برای جزیره در آشپزخانه مدرن پیاده کرد. در این تصویر جزیره دو بخش دارد که یکی برای نصب اجاق گاز و درست کردن غذا و دیگری به عنوان میز غذاخوری استفاده می شود.

این طرح فوق العاده شامل چند قفسه برای نگه داشتن اشیای تزئینی می باشد که زیبایی آن را تکمیل می کند. صفحه روی جزیره در آشپزخانه مدرن می تواند از جنس انواع سنگ مصنوعی یا مهندسی شده مثل کورین ، کوارتز  یا مارمونایت باشد.

جزیره های مدرن آشپزخانه

جزیره های مدرن آشپزخانه

جزیره های آشپزخانه مدرن می توانند ترکیبی از دو یونیت متصل با هم باشند. در چنین دیزاینی به طور حتم یکی از یونیت ها به میز ناهارخوری اختصاص می یابد.

طرح جزیره آشپزخانه مدرن بر اساس هدف و نیاز شما طراحی می شود. در این آشپزخانه احتمالا نیاز اساسی وجود میز ناهار خوری در آشپزخانه بوده و یک پیشخوان باریک برای آشپزی کفایت می کند.

ترکیب رنگ سیاه برای کابینت ها، جزیره و لوسترها و زرد برای دیوار بین کابینت و صندلی ها محیط آشپزخانه را منحصر به فرد و رویایی کرده است.

شاید مفید باشد
بهترین راه حل ها برای طراحی آشپزخانه کوچک مدرن

جزیره برای آشپزخانه مدرن

جزیره آشپزخانه مدرن

این جزیره برای افرادی که عاشق طبیعت و گل و گیاه هستند ایده آل به نظر می رسد. شما می توانید درخواست کنید فضایی برای کاشتن گیاهان در جزیره شم گنجانده شود.

اگر در فضای آشپزخانه یک ستون مزاحم دارید می توانید به نحوی که در تصویر مشاهده می کنید از آن در طراحی جزیره نهایت استفاده را ببرید.

نکته دیگری که باعث جذابیت خیره کننده این جزیره شده سنگی است سطح آن را پوشش داده است. نمونه این صفحات طرح سنگ را می توانید در کاتالوگ رنگ بندی کوارتز مشاهده نمایید.

آشپزخانه جزیره ای مدرن

جزیره آشپزخانه مدرن

جدیدترین دیزاین برای آشپزخانه جزیره ای مدرن شامل طرح های هندسی خاص با خطوط منحنی می باشد. در این جزیره ها نمی توان قفسه و کمد زیادی تعبیه کرد و صرفا جنبه زیبایی آن مد نظر می باشد.

بنابراین اگر از جزیره علاوه بر پیشخوان اضافی، فضای ذخیره سازی اضافی هم می خواهید طرح های ساده تر آن را انتخاب کنید.

آشپزخانه جزیره ای مدرن

به این مدل جزیره طرح اوریگامی می گویند چرا که ظاهر آن تداعی کننده اشکال اوریگامی می باشد. سیاه رنگ ایده آل برای جزیره های مدرن آشپزخانه با طرح های هندسی یا اوریگامی است. جهت تنوع بخشیدن به فضای آشپزخانه به رنگ سیاه معمولا یک رنگ گرم مثل نارنجی و قرمز را به عنوان رنگ فرعی در آن استفاده می کنند.

رنگ های شاد و گرم فرعی می تواند در دیوار بین کابینتی، چراغ زیرکابینتی، صندلی یا قسمتی از کفپوش ظاهر شوند.

مدل جزیره آشپزخانه مدرن

آشپزخانه جزیره ای مدرن

ترکیب مشکی و طلایی در دکوراسیون آشپزخانه آن قدر جذاب است که چشم هر بیننده با هر سلیقه ای را خیره می کند. در چنین آشپزخانه ای قطعا جزیره با یک طرح مدرن جذابیت محیط را دوچندان می کند.

جزیره آشپزخانه مدرن

جزیره در آشپزخانه مدرن

جزیره در آشپزخانه مدرن از ترکیب رنگ های زیبا و جذاب برخوردار است. و چه ترکیب رنگی زیباتر از سفید و زرد که حس سرزندگی و نشاط را به ارمغان می آورند؟

جزیره آشپزخانه مدرن

وقتی رنگ جزیره در هماهنگی کامل با رنگ دکوراسیون آشپزخانه باشد فضای تمیز و یکدستی را به وجود می آورد. گاهی جزیره می تواند کاملا ساده طراحی شود. در این تصویر از خواص یک جزیره حداکثر استفاده شده است.

شاید مفید باشد
دکوراسیون آشپزخانه مدرن با کمک چند نکته کلیدی

سینک ظرفشویی و میز ناهار خوری و فضایی برای درست کردن غذا و انجام کارهای روزمره آشپزخانه همه از مواردی هستند که در طراحی این جزیره مدرن در نظر گرفته شده اند.

جزیره های مدرن آشپزخانه

جزیره های مدرن آشپزخانه

یک مدل کمتر دیده شده از جزیره آشپزخانه مدرن که فضایی برای دورهمی و غذا خوردن در آن تعبیه شده است. چنین فضای دنج و صمیمانه ای برای خانواده های کم جمعیت ایده آل به نظر می رسد.

آشپزخانه جزیره ای مدرن

آشپزخانه جزیره ای مدرن

اگر نظم و ترتیب برایتان مهم است می توانید از این مدل جزیره آشپزخانه مدرن استفاده کنید که فضایی برای جا گرفتن صندلی های اپن در آن پیش بینی شده است. این طرح جزیره آشپزخانه مدرن باعث نظم گرفتن و خلوت شدن فضا می شود.

جزیره های مدرن آشپزخانه

جزیره در آشپزخانه مدرن می تواند کاملا ساده و چند منظوره باشد. در این آشپزخانه جزیره هم یک پیشخوان اضافی است، هم فضایی برای غذا خوردن دارد و هم دارای قفسه برای نگه داری وسایل است. از طرفی بخشی از آن جهت نگه داری از گلدان و تزئین آشپزخانه استفاده شده است.

جزیره برای آشپزخانه مدرن و کوچک

جزیره آشپزخانه مدرن

جزیره ها می توانند یک فضای ذخیره سازی چند منظوره و ایده آل برای آشپزخانه های کوچک باشند. اگر آشپزخانه یک جداره و کوچکی دارید با قرار دادن یک جزیره می توانید با یک تیر چند نشان بزنید و همچنان از زیبایی های جزیره در دکوراسیون آشپزخانه نیز بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + هفده =

برندهای خارجی سنگ کورین

برندهای ایرانی سنگ کورین

برندهای خارجی سنگ کوارتز

برندهای ایرانی سنگ کوارتز

برندهای دیگر

آخرین پروژه‌ها

آخرین مطالب وبلاگ

×