آژمان دیزاین

میز اداری سفید

میز اداری سفید با سنگ‌های اکریلیک نسل جدید مبلمان اداری

اگر با جستجوی میز اداری سفید به این صفحه رسیده‌اید به شما تبریک می‌گوییم. شما با دنیای جدید در سال 2021 همراه و هم گام شده‌اید. در دنیای جدید اهمیت دکوراسیون و مبلمان اداری بیشتر شده است.

قبلا کارفرماها از مبلمان اداری خود فقط انتظار کارکرد درست داشتند. اما امروزه ثابت شده دکوراسیون محیط کار تاثیر شگفت‌انگیزی بر روحیه و نحوه فعالیت کارکنان یک مجموعه دارد.

میز اداری سفید با سنگ‌های اکریلیک

یکی از ویژگی‌های دکوراسیون مدرن در قرن جدید استفاده از متریال‌های خاص و بی‌نظیری است که از اختراع آنها بیش از صد سال نگذشته است. انواع سنگ‌های اکریلیک مخصوصا کورین از جمله این متریال‌ها هستند که در دکوراسیون اداری نیز جای خود را باز کرده‌اند.

میز اداری سفید کورین

ممکن است سنگ کورین را با نام سنگ استارون بشناسید. درواقع استارون نامی است که شرکت کره‌ای سامسونگ برای سنگ‌های تولیدی خود گذاشته است. اما در کشور خودمان نیز کارخانه‌های زیادی سنگ کورین را تولید می‌کنند که از لحاظ کیفیت با استارون برابری کرده ولی قیمت بسیار مناسب‌تری از مشابه خارجی خود دارند. برندهای ایرانی سنگ کورین آتیستون، سوپراستون و اورانوس نام دارند.

چرا سنگهای اکریلیک؟

سنگهای اکریلیک جدید که به آنها سطح جامد نیز گفته می‌شود تبدیل به یکی از مظاهر دکوراسیون مدرن شده‌اند. انواع میز اداری که با سنگ‌های اکریلیک چون کورین، کوارتز یا مارمونایت ساخته می‌شوند در حال افزایش هستند.

دلیل اصلی آن خاصیت خم‌پذیری و انعطاف‌پذیری سنگ کورین است که می‌توان آن را به اشکال مختلف منحنی و هندسی درآورد. این مزیت فوق‌العاده باعث شده انواع متنوع و منحصر به فردی از میز اداری یا میز منشی را به وسیله آن بسازند.

میز اداری سفید کورین

سنگ کورین کاملا بهداشتی و آنتی باکتریال است. برای همین از آن در بیمارستان‌ها و آزمایشگاه‌ها استفاده می‌کنند.

سنگ کورین ضد لکه است برای همین از آن در رستوران‌ها، کافه‌ها یا کافی‌شاپها استفاده می‌کنند. چون لکه‌های مواد غذایی را به راحتی می‌توان از سطح آن پاک کرد.

مزایای دیگر سنگ کورین را به طور مفصل در مطلب سنگ کورین چیست می‌توانید مطالعه کنید.

معجزه میز اداری مدرن سفید

نور و روشنایی تاثیر بی حد و حصری روی فضای کاری دارند. اولین ویژگی میز اداری سفید این است که روشنایی فوق‌العاده ای به فضای شما می‌دهد. علاوه بر میز اداری برای کارکنان، میز مدیریت سفید نیز تاثیر چشمگیری در ظاهر شرکت و ایجاد یک فضای مدرن دارد.

شاید مفید باشد
انواع میز پیشخوان اداری مدرن، شیشه‌ای، چوبی و سنگ اکریلیک

میز اداری سفید

پنجره های بزرگ و زیاد محیط را درخشان و پرنور می‌کنند. روشنایی ذهن و روح را تازه می‌کند. در نتیجه بهره‌وری کارکنان به شکل قابل ملاحظه‌ای افزایش می‌یابد. بهتر است دفتر کار خود را در مکانی که از نور طبیعی بهره‌مند می‌شود برپا کنید. این کار هزینه‌های نورپردازی مصنوعی را کاهش می‌دهد. در این صورت پول بیشتری برای تمرکز بر سایر عناصر دفتر در اختیار خواهید داشت.

سطح سنگ کورین بسیار صاف و درخشان است. برای همین میز اداری سفید از جنس کورین ظاهر ساده و پر نور شرکت شما را تا سال‌های خیلی زیادی تضمین خواهد کرد.

میز اداری سفید در کنار طبیعت!

سرسبزی و گیاهان طبیعی همیشه حال آدم را خوب می‌کنند. این قضیه در مورد محیط کار نیز صدق می‌کند. اگر تمایل دارید شادابی و طراوت را به محیط کار خود بیاورید بهترین راه حل قرار دادن چند گلدان گل طبیعی در گونه و کنار شرکت یا اداره است. تعامل با طبیعت برای هوشیاری و کار کردن حواس ضروری است.

اگر از لکه و کثیفی گلدان‌های گل طبیعی شکایت داری می‌توانید از متریال‌های ضد آب و ضد لکه چون کورین برای ساختن میز اداری مدرن سفید خود استفاده کنید.

میز اداری کورین، سبک و ارگونومیک

در سال 2021 در دنیا هنگام انتخاب مبلمان اداری دو موضوع وزن و ارگونومیک بودن را مدنظر قرار می‌دهند. چون در محیط کار بیشتر از خانه نیاز به جابجایی میز و صندلی وجود دارد. برای همین از میز اداری مدرن سفید و سبک استفاده می‌کنند.

میز اداری سفید

ارگونومیک بودن میز اداری یا میز مدیریت مربوط به ارتفاع مناسب آن است. ارتفاع میز اداری نه باید خیلی بلند و نه خیلی کوتاه باشد. صندلی اداری نیز باید قابلیت تنظیم ارتفاع و پشتی را داشته باشد.

کورین یک سنگ مصنوعی و ساخته دست بشر بوده و وزن آن بسیار سبک‌تر از سنگهای طبیعی است. برای همین اگر قصد دارید از سنگهای اکریلیک در دکوراسیون اداری خود استفاده کنید بهترین انتخاب شما سنگ کورین است.

سفید و تک رنگ

وقتی از میز اداری سفید استفاده می‌کنید بهتر است دکوراسیون اداری خود را تک رنگ در نظر بگیرید. یا نهایتا از رنگ‌های خنثی چون طوسی و بژ برای ایجاد ترکیب رنگ استفاده کنید.

شاید مفید باشد
میز منشی مدرن و کلاسیک مدل های جدید سال 2021

میز اداری سفید یا میز مدیریت سفید در کنار کفپوش طوسی یا قهوه‌ای روشن یک ترکیب رنگ ایده‌آل برای یک محیط رسمی و اداری است. در عین حال فضای دوستانه و پر جنب و جوشی ایجاد می‌کند.

میز مدیریت سفید

شما می‌توانید گلدان‌های طبیعی گل‌های رنگی یا تابلوهای مرتبط با کسب و کار خود را برای ایجاد تعادل و روحیه‌بخشی بیشتر در گوشه و کنار شرکت خود قرار دهید.

کورین در برندهای ایرانی و خارجی تولید شده و طرح‌های بسیار متنوعی دارد. مشاهده رنگ‌بندی سنگ کورین را از دست ندهید.

پارتیشن‌های شیشه‌ای

اگر از میز اداری مدرن سفید برای روشن‌تر شدن دفتر کار خود استفاده کرده‌اید حیف است آن را با دیوارهای تیره بخش‌بندی کنید. ترند جدید سال 2021 استفاده از پارتیشن‌های شیشه‌ای برای جداسازی قسمتهای مختلف یک شرکت است.

میز اداری مدرن سفید

استفاده از شیشه ایده خوبی برای دفترهای مدرن است که می‌خواهند میزان نور طبیعی را به حداکثر برسانند. و در عین حال فضای کاری بازتری ایجاد کرده و حریم خصوصی را حفظ کنند. امروزه بسیاری از شرکت‌های معتبر در سراسر دنیا از میز اداری سفید یا میز مدیریت سفید با جداکننده‌های شیشه‌ای استفاده می‌کنند. آیا وقت آن نرسیده که در دکوراسیون اداری با دنیا همراه شویم؟

آرامش ذهن با میز اداری سفید و مدرن

امروزه اکثر دفاتر مدرن چیزی فراتر از یک اتاق پر از میز و رایانه هستند. از آنجا که آسایش خاطر کارکنان یک محیط اداری بیش از پیش مهم شده، فضایی جداگانه برای استراحت و تمدد اعصاب به دور از رایانه در ادارات به وجود آمده است.

این فضای استراحت فقط به معنای جایی برای آرامش و صرف ناهار نیست. در واقع می‌تواند برای کمک به بهره‌وری و امکان کار دور از رایانه مورد استفاده قرار بگیرد. قرار دادن میز اداری سفید در این مکان آرامش ذهن بیشتری را به دنبال خواهد داشت.

میز اداری مدرن سفید

میز مدیریت ام دی اف سفید

اگر هزینه میزهای اداری ساخته شده از سنگ‌های مصنوعی چون کورین و کوارتز از بودجه شما بیشتر است می‌توانید از میزهای ام دی اف به رنگ سفید در دکوراسیون دفتر خود استفاده کنید. میز مدیریت ام دی اف سفید جدیدترین میز برای خاص‌تر کردن محیط کاری شما است.

خرید مبلمان اداری ساخته شده از ام دی اف هزینه دکوراسیون داخلی شرکت شما را به شکل قابل توجهی کاهش می‌دهد. با این وجود ام دی اف یک متریال باکیفیت و مستحکم برای استفاده در دفاتر کاری است. میز مدیریت ام دی اف سفید یکه تاز دنیای دکوراسیون مدرن و امروزی است.

شاید مفید باشد
میز منشی مدرن و کلاسیک مدل های جدید سال 2021

حتی اگر یک دفتر کار کوچک و بدون نور دارید یک میز مدیریت ام دی اف سفید ظاهر شرکت شما را بسیار روشن و دلباز می‌کند. می‌توانید جداکننده‌های شیشه‌ای را برای تاثیرگذاری بیشتر نصب کنید و محیطی درخشان و پویا را به خود و کارکنان خود تقدیم کنید.

نظم و پاکیزگی با میز اداری مدرن سفید

رنگ سفید مظهر تمیزی و پاکی است. برای همین در دنیای مدرن، در تمام زمینه‌ها به رنگ سفید توجه ویژه‌ای شده است. میز اداری سفید یا میز مدیریت سفید پاکیزگی در بهداشت را در ذهن بیننده تداعی می‌کند.

میز اداری سفید کورین

اگر می‌خواهید دفتر شما همیشه ظاهری ساده، تمیز و مرتب داشته باشد حتما از رنگ سفید در دکوراسیون اداری خود استفاده کنید. فراموش نکنید رنگ کفپوش و دیوار دفتر شما نیز باید روشن و هماهنگ با میز اداری سفید باشد.

سنگ کورین ضد لکه و آنتی باکتریال است و اگر آن را برای میز اداری سفید انتخاب کنید تا سال‌های متمادی از ظاهر شیک و تمیز دفتر خود لذت خواهید برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 1 =

برندهای خارجی سنگ کورین

برندهای ایرانی سنگ کورین

برندهای خارجی سنگ کوارتز

برندهای ایرانی سنگ کوارتز

برندهای دیگر

آخرین پروژه‌ها

آخرین مطالب وبلاگ

×