آژمان دیزاین

صفحه کابینت کورین مشکی

با صفحه کابینت کورین مشکی آشپزخانه ای منحصر به فرد داشته باشید!

استفاده از صفحه کابینت کورین مشکی در آشپزخانه های امروزی انتخابی مدرن و منحصر به فرد است. سنگ کورین مشکی انتخاب کسانی است که از ایجاد تنوع باکی ندارند و همواره می خواهند طرحی نو دراندازند! درواقع زمانی که قیمت سنگ کورین مشکی با رنگ های دیگر تفاوت چندانی ندارد یا اصلا یکی هست، چرا این شانس را از خود بگیریم که کمی در مورد آن تحقیق کنیم؟ اگر به دنبال یک صفحه کابینت شیک و با کیفیت می گردید پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید. ما برای شما چند پیشنهاد ویژه داریم که به زیباتر شدن آشپزخانه های شما کمک خواهد کرد.

به کمک صفحه کابینت کورین مشکی تضاد ایجاد کنید

صفحه کابینت کورین مشکی

یکی از راهکارهای بسیار جذاب و خلاقانه در طراحی های نوین، استفاده از تضاد رنگ ها است. از تضاد عموما برای ایجاد عمق یا تاکید در طراحی استفاده می شود. اگر در کابینت های شما سفید هستند صفحه کورین مشکی با ایجاد کنتراست در جذابیت فضای آشپزخانه کمک زیادی می کند. از رنگ مشکی می توانید برای کانترتاپ جزیره، اپن یا دیوارپوش نیز استفاده کنید.

صفحه کابینت با سنگ کورین مشکی و سینک ظرفشویی سفید

صفحه کورین مشکی

اگر مدل کابینت و سینک یکپارچه را نمی پسندید می توانید از تضاد جذاب سیاه و سفید استفاده کنید. یکی از راهکارهای جالب ایجاد تضاد در آشپزخانه، صفحه کابینت مشکی و سینک ظرفشویی سفید است. در این صورت زیبایی و جذابیت صفحه کابینت را داریم که رنگ سفید سینک می تواند آن را کاملا متمایز کند.

برای مشاهده طرح های جذاب و متنوع از سنگ کورین مشکی بد نیست سمپل های کورین اورانوس را نیز مشاهده کنید.

اجرای صفحه و سینک یکپارچه مشکی با سنگ کورین در اردبیل

صفحه کابینت کورین مشکی
صفحه کابینت کورین مشکی

در این آشپزخانه کلاسیک جذاب، صفحه کابینت و سینک هر دو به صورت یکپارچه با سنگ کورین الجی در اردبیل اجرا شده‌اند.

اطلاعات و عکس‌های بیشتر این پروژه را در اجرای صفحه و سینک کورین در اردبیل مشاهده کنید.

ترکیب رنگ مشکی و قهوه ای

صفحه کورین مشکی

یک ترکیب جذاب و همیشگی که هم برای آشپزخانه های مدرن مناسب است هم برای آشپزخانه های کلاسیک، ترکیب مشکی و قهوه ای است. این ترکیب فوق العاده، زمانی که صفحه کورین مشکی را به عنوان صفحه کابینت خود انتخاب کرده اید به کار شما می آید. اگر به دنبال یک طراحی خاص و جذاب برای آشپزخانه خود هستید کابینت و جزیره را به رنگ قهوه ای و کانترتاپ یا صفحه روی کابینت را مشکی انتخاب کنید. چنین ترکیبی هیچ گاه از مد نمی افتد. خصوصا اگر از طیف های روشن تر مشکی مثل خاکستری تیره استفاده کنید.

شاید مفید باشد
نمایندگی سنگ کورین سامسونگ در ایران ، قیمت صفحه کورین سامسونگ

کابینت کرمی و صفحه کورین مشکی یک ترکیب جذاب دیگر

سنگ کورین مشکی

اکثر افرادی که در تدارک ساخت کابینت برای آشپزخانه خود هستند، به دلیل صرف هزینه و زمان به دنبال رنگ هایی با ریسک کمتر و امتحان شده مثل سفید یا قهوه ای می روند. در جذابیت این رنگ ها هیچ شکی نیست. اما با اندکی ریسک کردن و کمک خواستن از طراحان خلاق و حرفه ای، یا حتی با یک سرچ ساده توی اینترنت می توانید انواع رنگ های جدید را ببینید و امتحان کنید. کابینت کرمی و صفحه کابینت کورین مشکی یکی از ترکیب های ساده و جذاب است که در سبک های مدرن و کلاسیک امتحان خود را پس داده است. در این ترکیب می توانید از طیف های مختلف تیره و روشن رنگ مشکی استفاده کنید.

اجرای صفحه کورین مشکی با کابینت سفید در سهروردی

صفحه کابینت کورین مشکی
صفحه کابینت کورین مشکی

پروژه دیگری از شرکت آژمان دیزاین، در یک آشپزخانه نئوکلاسیک اجرا شده که ترکیب جذابی است از کابینت سفید و صفحه مشکی کورین که در سهروردی اجرا شده است.

عکس‌ها و اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه را در اجرای صفحه کورین مشکی در سهروردی می‌توانید ببینید.

 

هم کابینت مشکی هم صفحه کابینت مشکی!

صفحه کابینت مشکی

شاید فکر کنید استفاده زیاد از رنگ مشکی آشپزخانه شما را دلگیر می کند. این نکته گاهی در مورد آشپزخانه های کوچک صدق می کند. توجه کنید گاهی نه همیشه! همه چیز بستگی به طراحی درست و اصولی دارد. طرح های دانه دار سنگ کورین مشکی کاملا مناسب چنین آشپزخانه هایی هستند. انتخاب دیوارپوش و کفپوش روشن می تواند فضای آشپزخانه را متعادل کند.

صفحه کورین مشکی دانه دار، بسیار لوکس و زیبا

صفحه کابینت کورین مشکی

اکثر برندهای تولید کننده سنگ کورین، رنگ مشکی را با دانه های ریز یا درشت تولید می کنند. این دانه ها اگر شیشه ای و شفاف باشند و رنگ سفید یا طلایی داشته باشند نهایت زیبایی و لوکس بودن را به خانه شما می آورند. در میان برندهای خارجی، سمپل های کورین سامسونگ در سری تمپست و ساندد طرح هایی با زمینه مشکی و دانه های ریز و درشت دارد. در میان برندهای ایرانی سمپل های کورین آتیستون مملو از طرح های بسیار جذاب و متنوع صفحه کابینت کورین مشکی می باشد.

شاید مفید باشد
بهترین رنگ های صفحه کابینت کورین، نحوه نگه داری صفحه کورین سفید و مشکی

سینک کورین مشکی

سینک کورین مشکی

شاید تعجب کنید اگر به شما بگوییم سینک ظرفشویی مشکی هم داریم. البته که داریم! امروزه اغلب کابینت هایی که با سینک ظرفشویی یکپارچه ساخته شده اند به رنگ مشکی هستند. مشکی ساده یا مشکی دانه ریز یا مشکی دانه درشت. نگران لکه آب نباشید چون سنگ کورین ضد لکه و خط و خش است و به راحتی با یک دستمال مرطوب تمیز می شود. تصویر بالا یکی از پروژه های ما در زمینه طراحی و اجرا شده سینک ظرفشویی و صفحه کابینت کورین مشکی می باشد.

انتخاب رنگ مشکی برای صفحه روی جزیره

قیمت سنگ کورین مشکی

جزیره یک عنصر جدید است که به تازگی وارد آشپزخانه ها شده است. طراحی ظاهر و رنگ جزیره همیشه با کابینت های آشپزخانه یکی است. سنگ کورین مشکی می تواند یک انتخاب جذاب و خاص برای کانترتاپ جزیره باشد. حسن رنگ مشکی این است که با تمامی رنگ ها سازگار می شود.

برای اطلاع از قیمت سنگ کورین مشکی با مشاورین ما در دفتر آژمان دیزاین ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 11 =

برندهای خارجی سنگ کورین

برندهای ایرانی سنگ کورین

برندهای خارجی سنگ کوارتز

برندهای ایرانی سنگ کوارتز

برندهای دیگر

آخرین پروژه‌ها

آخرین مطالب وبلاگ

×