آژمان دیزاین

صفحه کابینت کورین در تهران

انواع صفحه کابینت کورین سفید ساده، شنی، براق یا اکلیلی، زیبا و ماندگار

عکسهای جذاب از صفحه کابینت کورین سفید

صفحه کابینت کورین سفید انتخابی هوشمندانه و همیشگی برای آشپزخانه شما است. اینجا تعدادی از جذاب‌ترین صفحات کورین اجرا شده با جزئیات کامل را ببینید، بررسی کنید و مقایسه کنید. سپس طرحهای جذاب صفحه کابینت سفید شنی، صفحه کابینت سفید براق و صفحه کابینت سفید اکلیلی با کد و قیمت داریم. با ما همراه باشید.

رنگ سفید یک رنگ خنثی و زمینه ای در دکوراسیون محسوب می شود. صفحه کابینت کورین سفید در یک آشپزخانه مدرن با هر رنگ کابینتی ترکیب می‌شود. اکثر برندهای ایرانی و خارجی تولید کننده صفحات کورین، رنگ سفید را در کاتالوگ خود دارند. صفحه کابینت کورین سفید می‌تواند سفید ساده یا سفید با دانه های ریز و درشت، شنی یا براق باشد.

اگر نمی‌دانید سنگ کورین چیست، مطلب سنگ کورین و مزایا و معایب آن را مطالعه کنید.

انواع صفحه روی کابینت سفید

سنگ کورین به خاطر مزایای بیشماری که دارد این روزها بهترین گزینه برای صفحه روی کابینت آشپزخانه است. سنگ کورین ضد آب، ضد باکتری و قارچ، ضد لک، غیرمتخلخل و بدون درز است و از این بابت در قسمت های مختلف آشپزخانه و سرویس بهداشتی که با آب و مواد غذایی و شوینده و انواع آلودگی‌های میکروبی در ارتباط بیشتری هستند کاربرد فوق العاده ای دارد.

در ادامه به بررسی پرطرفدارترین الگوهای صفحه کابینت کورین سفید می پردازیم که به این شرح هستند:

  • صفحه کابینت سفید ساده
  • صفحه کابینت سفید با دانه های ریز
  • صفحه کابینت سفید با دانه های درشت
  • صفحه کابینت سفید با الگوهای مواج
  • صفحه کابینت سفید شنی
  • صفحه کابینت سفید براق
  • صفحه کابینت سفید اکلیلی

صفحه کابینت سفید ساده

صفحه کابینت سفید ساده مناسب برای آشپزخانه‌های مدرن است. رنگهای ساده در سبک‌های مدرن و مینیمالیست حرف اول را می‌زنند. در میان برندهای خارجی مثل سمپل های کورین هانکس رنگ‌های ساده را در سری های SOLID می توانید مشاهده کنید. در برندهای ایرانی در سمپل‌های کورین آتیستون سری AP رنگ های ساده از جمله سفید را در خود جای داده اند.

صفحه کابینت کورین سفید
صفحه کابینت کورین سفید

صفحه کابینت سفید ساده در این آشپزخانه برند سامسونگ با نام تجاری استارون است که در بخش جزیره به صورت منحنی اجرا شده است. عکسها و اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه را در این لینک ببینید.

صفحه کابینت سفید با دانه های ریز

اکثر تولید کننده‌های سنگ کورین طرحهای بسیار زیاد و متنوعی را با دانه‌های ریز و متراکم در کاتالوگهای خود ارائه داده اند. صفحه کابینت سفید که در آن از رنگدانه‌های ریز و رنگی استفاده شده می‌توانند در آشپزخانه‌های مدرن و کلاسیک استفاده شوند. در صورت استفاده از صفحه کابینت کورین با زمینه سفید و دانه‌دار یکنواختی و دلزدگی که گاهی از سفید یکدست در دکوراسیون ایجاد میشود را از خود دور می‌کنیم. سمپل های کورین سوپراستون و سمپل های کورین سامسونگ پر از طرح های زیبا و هیجان انگیز از صفحه سفید کابینت دانه ریز هستند.

صفحه کابینت سفید شنی
صفحه کابینت سفید شنی

و اما پروژه اجرا شده صفحه کابینت کورین سفید در این آشپزخانه باز هم با سنگ استارون(کورین سامسونگ) است که رنگ و جلای ویژه‌ای به آشپزخانه داده است. صفحه روی کابینت سفید با دانه‌های ریز خصوصا در آشپزخانه نئوکلاسیک با کابینت‌های سفید بهترین انتخاب است. عکسها و اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه را در این لینک ببینید.

صفحه کابینت سفید با دانه‌های درشت

اگر به دنبال تنوع رنگ و جذابیت بیشتر هستید صفحه کابینت سفید با دانه‌های درشت را انتخاب کنید. برخی تولیدکنندگان مثل لوته(سامسونگ) دانه‌های درشت شیشه‌ای با خاصیت انعکاس نور را در سمپل‌های خود دارند. سمپل‌های کورین اورانوس نیز طرح های متنوعی با دانه‌های ریز و درشت و متراکم و غیرمتراکم دارند. صفحه کورین سفید برای کابینت با طرحهای خاص و رنگدانه‌های متنوع به طراحان در اجرای ایده‌های خلاقانه کمک زیادی می‌کنند.

صفحه کابینت کورین سفید
صفحه کابینت کورین سفید

در این آشپزخانه کوچک با کابینت سفید نئوکلاسیک، یکی از انتخاب‌های خوب برای صفحه روی کابینت، رنگی است که یکنواختی سفید را نداشته باشد مثل این طرح کوارتز با دانه‌های درشت با رنگی در تضاد کامل با زمینه که جذابیت آن را دوچندان کرده است. البته این موضوع کاملا بستگی به سلیقه مشتری دارد. عکسها و اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه را در این لینک ببینید.

 

صفحه کابینت سفید با الگوهای مواج

رگه‌های مواج و رنگی در طرح صفحه کابینت سفید کورین آن را جذاب کرده و از حالت یکنواختی خارج می‌کنند. خصوصا اگر رنگی متفاوت با زمینه داشته باشند. کاتالوگ سنگ مارمونایت مملو از چنین طرحهایی است برای کسانی که مدلهای جسورانه‌تر را می‌پسندند. اکثر خریداران جذب طرحهای متنوع موج دار و رگه‌داردر صفحه کابینت سفید می‌شوند. که مناسب استفاده در صفحه روی کابینت و اپن و جزیره یا حتی دیوار آشپزخانه هستند.

صفحه کابینت کورین سفید
صفحه کابینت کورین سفید

صفحه کابینت سفید مارمونایت(مغزی کورین و رویه کوارتز) در این آشپزخانه طرحی جذاب دارد که در کاتالوگ مارمونایت «کارینا» نام دارد. این طرح پرطرفدار به ویژه در آشپزخانه‌های کلاسیک و نئوکلاسیک خودنمایی می‌کند. عکسها، ویدئوها و اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه را در این لینک ببینید.

مارمونایت چیست؟ مزایا و معایب صفحه کانترتاپ مارمونایت

 

صفحه کابینت سفید شنی

صفحه کابینت سفید شنی در واقع همان طرحهای سنگ کورین با دانه‌های ریز و متراکم است که یکی از پرفروش‌ترین سمپل‌های کورین سفید شنی در دنیا است.در سمپل های کورین سامسونگ سری Sanded می‌توانید طرح‌های شنی را ببینید.

صفحه کابینت سفید
صفحه کابینت سفید

ظرافت و طراوتی که صفحه کابینت سفید شنی به این آشپزخانه داده کاملا هویداست. این طرح از متریال جدید SPL است که با نام «جاسپر» می‌توانید آن را در کاتالوگ اس پی ال پیدا کنید. عکسهای جذاب بیشتری از این آشپزخانه، به علاوه ویدئوهایی از مراحل نصب و اجرای صفحه کابینت را در این لینک مشاهده کنید.

صفحه SPL چیست؟ مزایا و معایب صفحه کانترتاپ SPL

 

صفحه کابینت سفید براق

صفحه کابینت سفید براق شامل رنگدانه‌های ریز و درشت شیشه‌ای و شفاف هستند. بعضی الگوهای صفحه سفید کورین کابینت دارای دانه‌های شیشه‌ای و براق هستند که ظاهری درخشنده را ایجاد می‌کنند. استفاده از دانه‌های شفاف و براق صفحه کابینت سفید براق را می‌سازند که از جمله جدیدترین طرحهای صفحه روی کابینت سفید است.

صفحه کابینت سفید براق

به طرح صفحه روی کابینت در این آشپزخانه «سفید دانه برفی» می‌گویند. به تجربه دریافته‌ایم که بانوان همیشه هنگام ورق زدن کاتالوگ طرحها روی این سمپل قفل می‌شوند! این طرح را با هر رنگ کابینتی که دوست دارید اجرا کنید و مطمئن باشید همیشه آشپزخانه‌ای جذاب و مدروز دارید. اطلاعات و عکسهای بیشتر در مورد این پروژه را در این لینک ببینید.

 

صفحه کابینت سفید اکلیلی

گاهی صفحه کابینت براق را به عنوان صفحه کابینت سفید اکلیلی نیز می‌شناسند. اکثر برندهای تولید کننده کورین صفحه کابینت سفید اکلیلی یا براق را در کاتالوگ خود دارند. اما معمولا صفحه کابینت سفید اکلیلی با رنگ‌دانه‌های ریز و درشت و رنگارنگ شناخته می‌شود.

صفحه کابینت سفید شنی
صفحه کابینت سفید شنی

در این پروژه نیز از صفحه کابینت کورین سفید برند الجی استفاده شده که می‌تواند به عنوان صفحه کابینت سفید اکلیلی هم استفاده شود. اطلاعات و عکسهای بیشتر در مورد این پروژه را در این لینک ببینید.

شرکت آژمان دیزاین متخصص در برش و نصب انواع صفحات کانترتاپ با متریال‌های جدیدی مثل SPL یا سنگهای مصنوعی چون کورین و کوارتز جهت راهنمایی و مشاوره بیشتر در خدمت شماست.

شاید مفید باشد
7 رنگ صفحه کابینت که بیشترین محبوبیت را میان مردم دارند

برای هماهنگی با تلفن دفتر به شماره ۰۲۱۳۳۲۶۹۰۰۱ تماس گرفته یا در واتسپ به شماره ۰۹۹۱۶۶۱۹۱۵۳ پیام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 2 =

برندهای خارجی سنگ کورین

برندهای ایرانی سنگ کورین

برندهای خارجی سنگ کوارتز

برندهای ایرانی سنگ کوارتز

برندهای دیگر

آخرین پروژه‌ها

آخرین مطالب وبلاگ

×