آژمان دیزاین

صفحه کابینت سفید

انواع صفحه کابینت کورین سفید بهترین گزینه برای آشپزخانه

در میان انواع متنوع طرح و رنگ صفحات کابینت، صفحه کابینت کورین سفید انتخابی هوشمندانه و همیشگی برای آشپزخانه شما است. رنگ سفید یک رنگ خنثی و زمینه ای در دکوراسیون محسوب می شود. صفحه کابینت کورین سفید در یک آشپزخانه مدرن با هر رنگ کابینتی ترکیب می شود. اکثر برندهای ایرانی و خارجی تولید کننده ورق های کورین، رنگ سفید را در کاتالوگ خود دارند. صفحه کابینت کورین سفید می تواند سفید ساده یا سفید با دانه های ریز و درشت، شنی یا براق باشد.

انواع صفحه روی کابینت سفید

سنگ کورین به خاطر مزایای بیشماری که دارد این روزها بهترین گزینه برای صفحه روی کابینت آشپزخانه است. سنگ کورین ضد آب، ضد باکتری و قارچ، ضد لک، غیرمتخلخل و بدون درز است و از این بابت در قسمت های مختلف آشپزخانه و سرویس بهداشتی که با آب و مواد غذایی و شوینده و انواع آلودگی های میکروبی در ارتباط بیشتری هستند کاربرد فوق العاده ای دارد. در مطلب همه چیز در مورد سنگ کورین می توانید با کورین و مزایا و معایب آن بیشتر آشنا شوید.

در ادامه به بررسی پرطرفدارترین الگوهای صفحه کابینت سفید کورین می پردازیم که به این شرح هستند:

  • صفحه کابینت سفید ساده
  • صفحه کابینت سفید با دانه های ریز
  • صفحه کابینت سفید با دانه های درشت
  • صفحه کابینت سفید با الگوهای مواج
  • صفحه کابینت سفید شنی
  • صفحه کابینت سفید براق
  • صفحه کابینت سفید اکلیلی

صفحه کابینت سفید ساده

صفحه کابینت سفید ساده مناسب برای آشپزخانه های مدرن است. رنگ های ساده در سبک های مدرن و مینیمالیست حرف اول را می زنند. در میان برندهای خارجی مثل سمپل های کورین هانکس رنگ های ساده را در سری های SOLID می توانید مشاهده کنید. در برندهای ایرانی در سمپل های کورین آتیستون سری AP رنگ های ساده از جمله سفید را در خود جای داده اند.

صفحه کابینت سفید براق

صفحه کابینت سفید با دانه های ریز

اکثر تولید کننده های سنگ کورین طرح های بسیار زیاد و متنوعی را با دانه های ریز و متراکم در کاتالوگ های خود ارائه داده اند. صفحه کابینت سفید که در آن از رنگ دانه های ریز و رنگی استفاده شده می توانند در آشپزخانه های مدرن و کلاسیک استفاده شوند. در صورت استفاده از صفحه کابینت کورین با زمینه سفید و دانه دار یکنواختی و دلزدگی که گاهی از سفید یک دست در دکوراسیون ایجاد می شود را از خود دور می کنیم. سمپل های کورین سوپراستون و سمپل های کورین سامسونگ پر از طرح های زیبا و هیجان انگیز از صفحه سفید کابینت دانه ریز هستند.

شاید مفید باشد
صفحات کورین قابل استفاده برای تمامی سطوح مثل صفحه کابینت و روشویی

صفحه کابینت سفید اکلیلی

صفحه کابینت سفید با دانه های درشت

اگر به دنبال تنوع رنگ و جذابیت بیشتر هستید صفحه کابینت سفید با دانه های درشت را انتخاب کنید. برخی تولید کنندگان مثل لوته دانه های درشت شیشه ای با خاصیت انعکاس نور را در سمپل های خود دارند. سمپل های کورین اورانوس نیز طرح های متنوعی با دانه های ریز و درشت و متراکم و غیرمتراکم دارند. صفحه کورین سفید برای کابینت با طرح های خاص و رنگ دانه های متنوع به طراحان در اجرای ایده های خلاقانه کمک زیادی می کنند.

صفحه کابینت سفید اکلیلی

صفحه روی کابینت سفید

صفحه کابینت سفید کورین

صفحه کابینت سفید با الگوهای مواج

رگه های مواج و رنگی در طرح صفحه کابینت سفید کورین آن را جذاب کرده و از حالت یکنواختی خارج می کنند. اکثر خریداران جذب طرح های متنوع موج دار و رگه داردر صفحه کابینت سفید می شوند. که مناسب استفاده در صفحه روی کابینت و اپن و جزیره یا حتی دیوار آشپزخانه هستند.

صفحه کابینت سفید کورین

صفحه کابینت سفید دانه درشت

صفحه کابینت سفید شنی

صفحه کابینت سفید شنی در واقع همان طرح های سنگ کورین با دانه های ریز و متراکم است که یکی از پرفروش ترین سمپل های کورین سفید شنی در دنیا است.در سمپل های کورین سامسونگ سری Sanded می توانید طرح های شنی را ببینید.

صفحه کابینت سفید شنی

صفحه کابینت سفید شنی

صفحه کابینت سفید شنی

صفحه کابینت سفید براق

صفحه کابینت سفید براق

صفحه کابینت سفید براق شامل رنگ دانه های ریز و درشت شیشه ای و شفاف هستند. بعضی الگوهای صفحه سفید کورین کابینت دارای دانه های شیشه ای و براق هستند که ظاهری درخشنده را ایجاد می کنند. استفاده از دانه های شفاف و براق صفحه کابینت سفید براق را می سازند که از جمله جدیدترین طرح های صفحه روی کابینت سفید است.

صفحه کابینت سفید

صفحه کابینت سفید اکلیلی

گاهی صفحه کابینت براق را به عنوان صفحه کابینت سفید اکلیلی نیز می شناسند. اکثر برندهای تولید کننده کورین صفحه کابینت سفید اکلیلی یا براق را در کاتالوگ خود دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

برندهای خارجی سنگ کورین

برندهای ایرانی سنگ کورین

برندهای خارجی سنگ کوارتز

برندهای ایرانی سنگ کوارتز

برندهای دیگر

×