آژمان دیزاین

صفحه کابینت مارمونایت

صفحه کابینت مارمونایت جدیدترین صفحه کابینت با طرح هایی استثنایی

صفحه کابینت مارمونایت در حال حاضر جدیدترین مدل صفحه کابینت در بازار است. مارمونایت درواقع به خاطر طرح های خاصش است که نامدار شده. اما مزیت مارمونایت فقط به طرح های آن نیست. اگر به دنبال یک صفحه کابینت با قیمت مناسب، طرح های منحصر به فرد و مقاوم و ضد آب هستید احتمالا مارمونایت بهترین گزینه پیش روی شماست!

مارمونایت چیست؟ مارمونایت یک سنگ مصنوعی محسوب می شود که ترکیبی از کورین و کوارتز است. بدین ترتیب مزایای هر دو سنگ را دارد. سطح رویی مارمونایت از سنگ کوارتز به ضخامت یک میلیمتر ساخته شده است و بدنه آن از جنس کورین است.

اگر مشتاق هستید اطلاعات فنی بیشتری در مورد خصوصیات مارمونایت کسب کنید و سمپل های موجود در کاتالوگ آن را ببینید صفحه سنگ مارمونایت چیست را مطالعه نمایید.

صفحه کابینت مارمونایت

چرا طرح های سنگ کابینت مارمونایت با استقبال مواجه شدند؟

مارمونایت در کاتالوگ خود 14 طرح دارد که اکثر آنها رگه های درشت و ضخیم دارند. این 14 طرح را در سمپل های مارمونایت می توانید مشاهده کنید. این طرح ها در آشپزخانه های مدرن یک انتخاب استثنایی هستند. توجه داشته باشید که طرح های مشابه مارمونایت در نمونه های کوارتز بسیار گران قیمت هستند. در صورتی که شما می توانید همین نقش های بی نظیر را با قیمتی مناسب تر و کیفیتی مرغوب داشته باشید.

مارمونایت

دلیل دیگر محبوبیت سنگ مارمونایت به عنوان صفحه کابینت!

صفحه مارمونایت به راحتی و توسط همان ابزارآلات کورین نصب می شوند. صفحه کورین پس از نصب باید پولیش شود تا کاملا درزهای آن را بپوشانند. اما صفحه کابینت مارمونایت دیگر نیازی به پولیش کردن ندارد. هر چند مثل کورین کاملا بدون درز نمی شود.

مارمونایت

ابعاد ورق های سنگ مارمونایت

سنگ مصنوعی مارمونایت در دو سایز تولید می شود که یکی مناسب صفحه کابینت و دیگری مناسب صفحه روی جزیره است. همین امر موجب شده که سنگ مارمونایت روی جزیره در نهایت یک دست و بدون درز باشد. ضخامت ورق های مارمونایت نیز 12 میلیمتر است.

سایز صفحه کابینت مارمونایت: 76 در 368 سانتیمتر

سایز صفحه جزیره مارمونایت: 1 در 3 متر

سنگ کابینت مارمونایت

صفحه کابینت مارمونایت بسیار سخت و مقاوم است!

گفتیم که سطح رویی مارمونایت از جنس کوارتز هست. کوارتز پس از الماس سخت ترین ماده موجود در جهان به شمار می آید. برای همین است که سنگ مارمونایت همان خاصیت سختی و دوام و استحکام بالای کوارتز را دارد. از خواص دیگر کوارتز می توان به ضد آب و ضد باکتری بودن آن اشاره کرد. در مورد کوارتز در صفحه همه چیز در مورد کوارتز بیشتر بدانید.

شاید مفید باشد
سنگ مارمونایت چیست؟ مزایا و معایب سنگ مارمونایت و کاربردهای آن

سنگ کابینت مارمونایت

مواد اسیدی و شوینده روی صفحه مارمونایت تاثیری ندارند

مارمونایت از این نظر به مراتب بهتر از کورین است. چون سنگ کوارتز مقاومت بیشتری در برابر مواد شیمیایی نسبت به کورین دارد و رویه مارمونایت نیز از جنس کوارتز است. هرچند کورین بعد از هر آسیب امکان ترمیم مثل روز اول دارد. که این قضیه در مورد مارمونایت و کوارتز صادق نیست.

صفحه کابینت مارمونایت

کانترتاپ آشپزخانه از جنس مارمونایت به راحتی دچار خط و خش نمی شود

مارمونایت در واقع بیشترین خصوصیات خود را از سنگ کوارتز می گیرد. برای همین کاملا مقاوم در برابر ضربه، خراش و ساییدگی است. توجه کنید که صفحه کابینت مارمونایت به سختی دچار خط و خراش می شود اما همچنان باید مراقب باشید چون اگر خراش افتاد مثل کورین به راحتی قابل ترمیم نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

برندهای خارجی سنگ کورین

برندهای ایرانی سنگ کورین

برندهای خارجی سنگ کوارتز

برندهای ایرانی سنگ کوارتز

برندهای دیگر

آخرین پروژه‌ها

آخرین مطالب وبلاگ

×