آژمان دیزاین

میز منشی مدرن

میز منشی مدرن و کلاسیک مدل های جدید سال 2021

میز منشی مدرن یا کلاسیک اولین چیزی است که در هر شرکت به چشم می‌آید. بنابراین دور از ذهن نیست که بگوییم در نظر اول نقش اساسی در معرفی محیط کار به مراجعه کننده دارد. برای همین است که میز منشی شیک، میز منشی فانتزی، میز منشی مدرن یا میز منشی کلاسیک اخیرا بر سر زبانها افتاده است.

تفاوت اصلی میز منشی با انواع میز دیگر علاوه بر اهمیت زیبایی ظاهری، کاربرد آن نیز است. میز منشی باید فضای کافی برای پرونده ها و کاغذهای اداری و سیم و کابل کامپیوتر و پرینتر و سایر لوازم برقی مورد نیاز داشته باشد.

اگر شما هم با جستجوی جدیدترین میزهای منشی فانتزی یا متفاوت به این صفحه رسیدید تا آخر مطلب با ما همراه باشید تا با انواع میز منشی جدید در جهان در سال 2021 آشنا شوید.

چرا میز منشی مدرن؟

محیط خلوت و بدون تزئینات اضافی تمرکز را افزایش می‌دهد. همچنین  به رشد خلاقیت و نوآوری کارکنان در یک محیط اداری کمک شایانی می‌کند. به همین دلیل امروزه درصد زیادی از کارفرمایان خواستار پیاده سازی دکوراسیون مدرن در محل کار خود هستند.

میز منشی کلاسیک

متریال‌های میز منشی مدرن

میز منشی مدرن طرحی ساده و زاویه دار یا هندسی دارد. در ساختار آن کمتر از چوب و بیشتر از سنگ، شیشه یا فلز استفاده می‌شود.

یکی از متریال‌های ساختمانی بسیار جدید و امروزی سنگ های اکریلیک هستند که به آنها سطح جامد نیز می‌گویند. کورین، کوارتز و مارمونایت از جمله سنگهای جدید هستند که از آنها برای هر سطحی استفاده می کنند.

میز منشی شیک

میز منشی با سنگ کورین، کوارتز یا مارمونایت با ظاهر مدرن و مینیمال خود بسیار محبوب شده است. در این میان سنگ کورین به خاطر قابلیت خم پذیری و انعطافش بیشترین کاربرد را دارد. چون با آن می‌توان انواع میز منشی فانتزی منحنی یا هندسی را پیاده سازی کرد.

اگر تمایل دارید در مورد سنگ کورین بیشتر بدانید مطلب سنگ کورین چیست؟ را از دست ندهید.

مزایای میز منشی با سنگ کورین

از مزایای این سنگ ها یکپارچگی و بدون درز بودن آنها است. سنگ‌های سطح جامد مقاوم، ضد لکه و آنتی باکتریال هستند. هیچ محدودیتی در طرح و رنگ ندارند و طرح‌های منحصر به فرد و بسیار شبیه سنگ طبیعی دارند.

شاید مفید باشد
میز اداری سفید با سنگ‌های اکریلیک نسل جدید مبلمان اداری

یکی از قابلیت های بسیار جذاب سنگ های اکریلیک قابل ترمیم بودن آنهاست. این یعنی سطح آن هر آسیبی ببیند به راحتی با یک پولیش و ترمیم مثل روز اول خواهد شد. ترمیم پذیری سنگ های سطح جامد طول عمر بالای آن را تضمین می‌کند.

میز منشی شیک

برندهای ایرانی و خارجی متعددی سنگ کورین را با فرمولهای مختلف تولید می‌کنند. کاتالوگ رنگ کورین شامل تمام این برندها است که شرکت آژمان دیزاین نمایندگی آنها را دارد. با کلیک روی لوگوی هر برند می‌توانید سمپلهای آن را مشاهده کنید.

میز منشی فانتزی با طرح هندسی

میز منشی فانتزی یک مدل خاص است که بر اساس سلیقه و نیازمندیهای محیط کار انتخاب می‌شود. به عنوان مثال در این تصویر یک میز منشی فانتزی با طرح هندسی برای یک موسسه بینایی سنجی طراحی شده است. رنگ سفید به آن ظاهر مدرن و مینیمال می‌دهد و ترکیب آن با کفپوش تیره کنتراست جالبی ایجاد کرده است.

میز منشی مدرن

سنگ‌های سطح جامد مخصوصا سنگ کورین قابلیت خم پذیری زیادی دارند. این خاصیت باعث می‌شود هرگونه طرحی اعم از زاویه‌دار، منحنی یا هندسی را به آن داد. اوج زیبایی و مینیمال بودن را می‌توانید در تصویر این میز منشی شیک و مدرن ببینید.

میز منشی مدرن

میز منشی شیک و ساده

سنگ‌های اکریلیک را می‌توان با متریال های دیگر چون فلز یا چوب ترکیب کرد و میز منشی کلاسیک یا مدرن با ظاهری فوق العاده ساخت. طرح یک میز منشی شیک با سنگ کورین می‌تواند ساده باشد یا الگوهای رگه دار داشته باشد. طرحهای سنگ کورین را مشاهده کنید.

میز منشی مدرن

دکوراسیون مدرن محل کار می‌تواند شامل یک میز منشی شیک با سنگ کورین به همراه دیوارپوش سنگی باشد. این ترفند را می‌توان در هر دو سبک دکوراسیون مدرن و کلاسیک به کار برد.

میز منشی کلاسیک

میز منشی سالن زیبایی

میز منشی مدرن

میز منشی سالن زیبایی را نیز می‌توان با سنگهای اکریلیک چون کورین ساخت. در این تصویر یک میز منشی سالن زیبایی با طراحی بسیار ساده و طرح سنگ رگه دار مشاهده می‌کنید. چنین طرحی با نورپردازی مناسب جذابیت مورد نیاز برای یک سالن آرایش و زیبایی را ایجاد می‌کند. امروزه کمتر میز منشی سالن زیبایی با سبک کلاسیک وجود دارد. همه با سبک مدرن ساخته می‌شوند.

میز منشی کلاسیک

میز منشی کلاسیک

طرفداران میز منشی کلاسیک هنوز کم نیستند. اما در طراحی میز منشی کلاسیک نیز می‌شود از سنگهای اکریلیک استفاده کرد. میز منشی کلاسیک در اکثر موارد چوبی است.

شاید مفید باشد
انواع میز پیشخوان اداری مدرن، شیشه‌ای، چوبی و سنگ اکریلیک

شرکت آژمان دیزاین تامین کننده انواع سنگ های اکریلیک چون کورین، کوارتز و مارمونایت است. جهت اطلاعات بیشتر در مورد این سنگها و مشاوره در مورد طراحی انواع میز کانتر اداری و میز اطلاعات و میز منشی با شماره ۰۲۱۳۳۲۶۹۰۰۱ تماس بگیرید. یا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

برندهای خارجی سنگ کورین

برندهای ایرانی سنگ کورین

برندهای خارجی سنگ کوارتز

برندهای ایرانی سنگ کوارتز

برندهای دیگر

آخرین پروژه‌ها

آخرین مطالب وبلاگ

×